selam arkadaşlar yine ben :) bu son sorun zaten basit birşey fakat yapamadım gmlerin bindiği bir binek var gayet güzel ama ben gm o binekten inince direk olarak çantasına shrink şeklinde düşmesini istiyorum araştırdım bir sürü denemeler yaptım fakat bulamadım yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler
hadi uzun süredir kimseye yardım etmiyodum =)

on=@dismount
act.shrink (veya argo.shrink)
foritems 2
if strmatch(*pet*,'<baseid>')
cont <src>
endif
endfor

bunu stafflara event olarak ver
stafflara event olarak mı yav o kadar bilgim yok :( daha açıklayıcı yokmu şunun şurasına falan koy de koyuverem ama yinede saol
on=@login
if (<account.plevel> > 2)
events +e_binekfix
endif

loginin altına yukardakini

aşşadakinide takıl kafana göre biyere koy

[events e_binekfix]
on=@dismount
foritems 2
cont <src>
endif
endfor
vallaha yapamadım hangi loginin altına koyacam gm events scriptinde login yok :S
Oyun içinde stafflara;

yok yaa olmuyor basicin gönderdiği eklemeleri nereye yapıcam onu anlamadım ben :(
olmuyor yaptım herşeyi fakat olmuyor binek yine kalıyor normal bir biçimde hiçbir değişiklik yok :(
Daha nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama öneride bulunuyum bari bi ethereal horse bul adını rengini o yapmaya çalışdığın staff horsemi ne vermış ya onun gibi ayarla kullan tamammı.
olmuyor olmuyor olmuyor olmuyor :( etherealleri denedim yaptım fakat bu seferde ethereal olarak çıkıyor offf lütfen biri yardım etsin :(
Yardım edilmiş zaten

Tam sessizlik ortamı sağla
arkana yaslan
anlayarak oku
tamamdır hallettim arkadaşlar saolun bide bişi sorucam ben mesela bu grevastonelerin içine yazıyı nasıl yazabilirim stara koyucam her gm msn adresini yazıcak dilek istek ve şikayetler yazılcak bunun gibi birşey yapmak istiyorum yardımlarınız için çok çok saolun
ya allahım adamın derdini anlamadınız ki tamam yardım edilmiş ama adam diyor ki bu verdigim scritps'i on=@login altına koy adam gm events'i altında on=@login arıyor...

tobe tobe yaaa ....

@sukrucam bak şimdi beni iyi dinle sphere version'un kaç bilmiyorum ama eger 56b ise o bahsettikleri on=@login sphere_skills.scp' nin içinde yer almaktadır. ama sen yerini degiştirmissen bilemem tabi artık on=@loginin neredeyse sen onu bulup altına su verdikleri scripti geciyorsun.

ama tabi on=@login yazıyorsa sen bidaha on=@login koyma sil oyle koy.

on=@login
if (<account.plevel> > 2)
events +e_binekfix
endif

[events e_binekfix]
on=@dismount
foritems 2
cont <src>
endif
endfor
@quSTo

Biraz daha kibar bir dil kullansaydınız daha iyi olabileceğini düşünüyorum anlamadınız ki ! böyle bir yaklaşım yanlış karşınızdaki kişiye zeka problemin var anlamamışsın gibi bir yargıdır görgü kuralıdır, daha dikkatli olup mesajınızı değiştirirseniz sevinirim iyi günler.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.