Silindi
on=@equiptest
unequip

gibi birşey olamaz çünkü daha o itemi equip etmemiştir..

on=@equiptest altında return 1kullanmazsanız o itemi giyer.unequip bile koysaniz gene giyer.

Doğru işlem;

on=@equiptest
...<işlem>....
return 1
Nixdorf,

Ben senin dediğin gibi return 1 ile üstünden çıkarırsın demiyorum bir kere, şöyle diyorum "Peki nasıl "return 1" üstünden çıkarmanı nasıl sağlıyor?"Ve bunda en ufak bi hata yok.

Michaell,

sen niye böyle birşey yazdın onu anlamadım,derler ya "ben diyorum ankara,sen diyorsun götüm kara"...
şimdi burda türkçe dersine geçmiyelim..

diyosun ki return 1 nasıl üstünden çıkartmasını sağlıyor?

demene göre return 1 adamın üstündekisini çıkartmış ki sende nasıl oldu die açıklıyorsun.

ama return 1 adamın üstündekini çıkartmıyor.. hatta senin tutorial indeki gibi birinci satıra dönmesini de sağlamıyor..
go to 1 ile return 1 i karıştırma..

return 1 adamın üstündekini çıkartmaz veya giydirmez hiçbirşey yapmaz return 1 sadece işlemi sonlandırır durdurur.. satırlara kafanıza göre anlamlar yüklemeyin.

ayrıca yine söylüyorum; 3 kuruşluk bilgi ve biriminizle tutorial hazırlamaya kalkmayın.. böyle rezil olursunuz.
birde senin gibi hatası yüzüne vurulunca kabul etmiyen biriyseniz çirkef olursunuz başkada hiçbişiy olamazsınız.
Silindi
Neophyte
0.2
Subbzero laflarına dikkat et.

Return 1 adamın üstünden mi çıkarıyor güldürmeyin ya.

o trigger işleme geçtiğinde o elbiseyi giymiş omuyorsunuz ki üstünden çıkarsın.
Adept
4.3
Dıııııt!

Bu kadar yeter, yoksa kavga çıkacak. =)

Return 1, Nixdorf'un dediği gibi etki yaratır. Herhangi bir şey yapmaz, sadece işlemi durdurur. Giyilecekse, bunu iptal eder.

Kilit.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.