...

Bu konu [Taylan] tarafından düzenlendi(2008-02-03 17:34, 16 yıl önce)
bu konuyu açmanın nedenini çözebilmiş değilim ama yardımcı olmaya çalışıyım

[PLEVEL 1]
benihemenowneryap

[function benihemenowneryap]
serv.account <src.account.name> plevel 7
src.sysmessage Artık Owner'siniz.

Konuyu acma nedenim yukarda yaziyor , Yardimin için tesekkür ederim .
Bunu başkası görürse nasıl korunmayı düşünüyosun?
umarım işini görmüştür.
Remote yanlizca bende olacak ve Hosting sahibi reaL kankam olunca Kimsenin göremeyecegine eminim Ama ilgin için sagol Rago.
ben acma sebebnı biliyorum birinin ftp girersen veya biri güvenip verırse yapıp owner olmasın? Biz sen bu işlerle ugrasmadan ugrasıp bıraktık buna kım ınanır???? böyle bir güvenlip olurmu Allah aşkına ne alaka ? bir komutla kendını owner yapmanın ne güvenligi olur ? :O_o
onun yerine remote sendeyse aynı işlemi sphereden yapsan ya :)
Ben Hiç bir arkadasima ihanet etmem Lütfen insanlarin günahini almayin bu sekilde yukarda belki anlatim bozuklugu yada mantiksal tutarsizlikdan dolayi anlamamiş olabilirsiniz ama Gercekden bana lazim bir komut.

Cok server acdik ve herseferinde böle olaylar yüzünden kapandi adamlar nasil oldugunu anlamadan , Owner acc buluyorlar girip remoteden acc dosyasini caliyorlar bu benim dusuncem böyle korunmak daha mantikli geliyor belki size göre yanlis ama ben yinede deniyecegim tesekkür ederim @Leqendary ; Sanirim böyle olaylari cok yapdin ya da sana cok yapildi bu yüzden insanlari kendine ya da bir baskasina benzetmeye calismamalisin. yanlis yaparsin.

Yinede tesekkürler ...
sen istedin ben yaptım kullan ya da kullanma bizi ilgilendiren bişey değil herkes açıkça fikrini söyledi
Acc dosyasını çalıyorlarsa 56b ile md5 şifrelerini aktif et?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.