Ali3n
Ama script senin değil eradorun scriptilerinden birisi

Bana soylendi gibi geldi iyice okursaniz..
Belki bu otomatik turnuva sistemini baskasi dusundu ve yazdi..
Belkide yayinlamak istemedi yada boylede soyliyemez otomatik turnuva sistemi yazdim diye meydanda bagirmazda..
kolikas : intense'in scripti, kendiside biliyodur eğer başkası baştaki Trina tarafından Intense için yazıldı yazısını silmediyse.

"arkadaşım gm topuk bende de war ama gm topuk tam olarak şöyle...ben .topukyap yasınca safede gate açılıor adamar geçior 300 son sora gate kapanıor topuk alanına vortex atılıor ölen safeye gidior...sona kalana binek oto olarak düşüor...yani ben daha farklı turnuva istiorum...."

Binek türü mustang değilmi?(değişmediysen)

"evet öle futbol top çok sağlam işte top duvara falan gelince yerine atıor topu...kaleden içeri girince gol oluor herkesi başlangıç yerlerine atıor...bombermanda aynı o da klasik bomberman..."

gol olduğunda kalenin iki tarafından flame strike'lar çıkıyor değil mi?
Gol olduğunda herkesi defansa dağıtıyor, herkes ortaya doğru koşuyor topu almak için vs vs.

ayrıca intense'te uohell reklamı yapan player sayısı artmasıda bir kanıt olarak gösterilebilir.

intense 2007 Ağustos ayı scriptlerinden, bikaç bug vardı trina onları fixledi yeni hallerinde, host alırken ciddi biyerden alın bunu söylim daha bu başlıkla ilgim olmaz kolay gelsin.

intensenin scriptlerinin dağıtılmış olduundan bile haberim yoktu aha şimdi senden örendim...link atsana :D
Novice
-14.8
Owner_Jin :
kolikas : intense'in scripti, kendiside biliyodur eğer başkası baştaki Trina tarafından Intense için yazıldı yazısını silmediyse.

"arkadaşım gm topuk bende de war ama gm topuk tam olarak şöyle...ben .topukyap yasınca safede gate açılıor adamar geçior 300 son sora gate kapanıor topuk alanına vortex atılıor ölen safeye gidior...sona kalana binek oto olarak düşüor...yani ben daha farklı turnuva istiorum...."

"evet öle futbol top çok sağlam işte top duvara falan gelince yerine atıor topu...kaleden içeri girince gol oluor herkesi başlangıç yerlerine atıor...bombermanda aynı o da klasik bomberman..."

Gol olduğunda herkesi defansa dağıtıyor, herkes ortaya doğru koşuyor topu almak için vs vs.

ayrıca intense'te uohell reklamı yapan player sayısı artmasıda bir kanıt olarak gösterilebilir.

intense 2007 Ağustos ayı scriptlerinden, bikaç bug vardı trina onları fixledi yeni hallerinde, host alırken ciddi biyerden alın bunu söylim daha bu başlıkla ilgim olmaz kolay gelsin.

intensenin scriptlerinin dağıtılmış olduundan bile haberim yoktu aha şimdi senden örendim...link atsana :D

Dilenceğine kendin yazsana milletin köpeği olma
aKRDAdaşım ordaki son ifadeye bakarsan ben o admalar maytap geçiorum ve burda bana karşı kullandığın kelimeleri seçerek konuş zaten kılım war sana charımı hackledin...

arkadaşlar bu khadrasla kimse alıs veriş yapnmasın adam dolandırıcının tekidir bnm charımı hackledi...arkadşa die werdik şifreyi dieştirdi...
bu devirde babana bile güvenme demişler.owner_jin senin o scp leri yazabileceğini de düşünmüyorum açıkçası trina ve kolikas söylediklerinde haklılar sonuna kadar!!!

delirdin mi ? Scriptleri bizzat kendim yazdım erador pack dağıtıldığından beri intensede görüyorum bu iki sistemi ben. Tabi gelde oraya anlat kime anlatıyorum ki ben.

Nerden mi anladım ?

bu yazı herşeyi bitiriyor. Top eskiden ilerlettikçe duvara kaçıyodu. En kısa yol olarak top duvarda olduğunu farkedince başa atılmasını istedim. Kanıt mı ? Erador oyuncularının hepsini bilir.

Peki. Kanıtlamam için ne yapmalıyım ? Aha , işte ! İyiki zamanında vidyo çekmişim eradordan. Ah hatta öyle bir vidyo ki bu , futbol sistemini zamanında paslaşma sistemini yazarken sadece gmler vurabiliyodu. Aslında öyle yapmıcaktım yani ben topu kaybetme ihtimalinin gmlerde %0 olması için yapıcaktım tabi karıştırdım ve şuanda bu sistemden şikayet edenlerin elindeki scriptte o tarihin futbol scriptidir. Kahretsin ki dağıtırken bile eğer kullanıcak olursanız , gerekli isimleri serverinizde verin dedim. Ama işte bi dağıttığım yere bak bide şunu söylediğim yere. Bir kulaktan girip bi kulaktan çıkıyor. Nerden mi biliyorum işte alın vidyonuzu :
https://www.willhostforfood.com/access.php?fileid=13900

Yaklaşık 3. mü 4. mü bi dakikada işte Top hatalı konuma geldiği için başa döndü şeklinde hata görebilirsiniz bi duvarın üstünde : ).

Buna zaten gülerim resmen eradoru çizdin gözümün önüne geldi. Ben komutu veriyodum pazar alanına bir gate açılıyodu bir süre bekliyordu giren girmiştir. Tam hatırlamıyorum ama her giren kişi stone giriyordu. En son giren sensen herkesle birlikte seninde stonen otomatik açılıyordu. Sonra vortexinde açılıyordu ardından vortex her bir kişi öldürdüğünde böle o alanda bi yell geçiyor şu kadar kişi kaldı diye , 2. kişide ölünce hop 1. ye ödülleri yollanıyor herkes pazara uçuyordu. Keşke vidyo çekseydim onun hakkında.

Bombermana gelince. Intense almış bombermanı değiştire değiştire bi hal yapmış. Chernobel biliyor hatta ben ona bir zamanlar yaz günüydü sanırım bu kareyi nasıl check ederim diye bi yöntem arıyodum. Hatta scripttede chernobele teşekkür etmiştim yazı halinde. Ben scripti dağıttım. Bomba kaya yerine başka sert bi cisim. Duvarlar kutu değil koca kayalar. Kırılan duvarlarda kırmızı bişey olmuş. Bunları değiştirince script sizin mi oldu ?

Tabi şuanda güncel shard Intense olduğu için herkes oynadığına bakar. Aslında playerlerin suçu değilki shardı oynarken scriptlerinimi araştırıcak bide. Suç bende dağıtmamda.

Hiç boşuna uğraşmayın , bu scriptlerin bizzat kendim tarafından yazıldığını 200m öteden anlarım. Direk konunun başlığındanda anlaşılabiliyor.

Tabi diceksiniz Türkiye'de sadece sen mi bu sistemi yazabilme yeteneğine sahipsin. Biz istesek yapamaz mıyız ?
Cevap :
Hayır ! Yapsaydınız zaten Eylül ayına kadar yapmış olurdunuz. Hiç bir server bu sistem için kılını bile kıpırdatmadı. Hatta dalga geçen oldu one öle çocukça yok bilmemne. Ben kimsede o potansiyeli görmedim.Tabi eylül ayı : Erador script pack dağıtılış günü. Zamanla nedense konular uçuşmaya başladı Futbol yardım. Bomberman yardım. CTF (Capture the flag)diyemiyorum çünkü erador pack yayından kaldırıldığında bi UO portalı yayınlamaya başladı. Ama ne hikmetki o packın içinden CTF yi çalmışlar : ) O yüzden fazla göremiyoruz tabi Intense nasıl becerdiyse eline geçirmeyi başarmış. Bide biz yazdık diyolar gülsem mi ağlasam mı. Şimdi gelelim şu CTF'ye Ba'al vs. vs. gibi bir kaç server sahiplerinin serverlerinde CTF hep denenmiştir yaklaşık 1 yıldır bir test yapılmıştır CTF üstünde hatta bi aralar Viox vardı orda ben staffdım bir süre ve orda CTF ilk orda çıkarttım. Çok bug vardı banada fırsat oldu CTF yi felan fixlemek için dedim oh. Yaklaşık %60 ı bugdan arındı scriptin ve server kapandı. Sonra eradoru buldum ordada uzun zaan denedim bundada kanıtım Buxiun. Hep bana "yapma CTF bi bug olcak servere bişey olucak" derdi. Sanırım ne yazıkki kendisi benimle konuşmuyor. Bi gün olmştu zaten mavi takımlar kazanınca çıkışta hp leri 0 lanmıştı bunun kanıtıda erador oyuncuları .) Kendileri çok iyi bilirler Hp yi bırak str bile 0 lanmıştı eminimki onlar o günü unutmamıştır eğer playerlerden biri buradaysa anlayacaktır.

Herşeyin bi kanıtı vardır hiç öle nasılsa beni farketmezler demeyin. Aslında o içinde gizli function olduğuda blöf. Aslında vardı ticaret sistemime koymuştum ancak Buxiun silmemi istemişti. Hatta
Buglar.txt diye bi dosyaya böyle kaydetmiştim :
552288354235486 -- 15 m bugu ticaret

yani .552288354235486 yazınca çantana 15 m ler yığılıyordu şuanda ne olduğu allah kerim ben onu geri koydummu koymadımmı hatırlamıyorum.

Umarımki yeterince açıklayıcı bir yazı olmuştur bu bazı kişilere !

Bu konu Xantier tarafından düzenlendi(2008-01-28 03:17, 16 yıl önce)
Silindi
Master
8.5
Dağıtmadan önce İntense'ye baktın mı ki? Şahsen serverin ilk başlarından beri hatırlıyorum o sistemleri. Bu da pack dağıtılmadan önceydi.
Ben Intense'de Oynamıştım Bi Ara

Tüm Oto Etkinlikler Erador Kapandıktan Sonra Eklenmişti.

Hatta Erador Açıkken Intense'nin Oldugunu bile Hatırlamıyorum.(Fakat olabilir)

Bu Etkinlik Sistemlerinide İlk Xantier Yazmıştı Onu Biliyorum.
Lütfen yukardaki yazımı okuyunuz !
Xantier ne güzel söylemişsin ancak bu konular tatsızlaşıyo insanlar birbirine köpek falan demeye başladı sıyrılmak lazım:D
Herkes ayni sistemi yazar ama farkli tarzda ... Biri FOR ile yaziyorsa biri gider IF ile yazar ... Birbirnize laf atip, ortamida germeyin...

LOCKED!

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.