Ya Arkadaşlar Serverde Tam herşeyi Ayarladık Derken Bi Sorunla karşılaştık Sorun Şu... İnnox Ardından hemen Kal Vas Flam Atarsanız hem Delaysız Kalvas Atıyor Hemde Kal Vas Flam Yazısı Cıkmıyor Sonra Ard arda 2 kere büyü attımmı 2. attığının İsmi yine gözükmüyor ama büyüy delaysız atıyor .. 55r 4-0-2 de kullandıım sphere_spellsle deiştirdim olmadı sonra bende büyüyle alakası olcagını düşündüüm tüm dosyaları yani magery.scp sphere_spells.scp birde belki diye fix.scp sini deiştirdim NOT : Aldıım Scpler Aslında Sorunsuz Calısıyor .. Attım fakat yine aynı olay oldu Yardımcı Olabilirseniz Cok sewinecegim ( serverde benden önce bi scpter varmıs hani bi scpye bişi eklemiş olabilirmi ? birde spheretables.scpde STARTS eşyini 444,444 de yönlendirdim ama servere rest atınca yine britte felan douyo anca scpde bişi deiştircen kaydetcen ozaman düzelio :S ) Şimdide saolun ...!
55r nin sphere.ini dosyasında events yeri olabilir(olmayabilirde olursa söylüyorum)oraya bir events yazarsın mesela e_oyuncu gibi sonra başındaki // silersin bir events yaratır events e_oyuncu diye ilk girişte tag verdittirirsin nerde doğsun diye vs vs.
ya tmm map0.scp den ayarladım onuda Bu Büyü İşinde yardım edebilcek olan varmı ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.