Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Şimdi arkadaşlar En baştan bi 56b Sphere açtım Burdan Direkt Büyü Yazılarını yapmayı denedim. Yani şimdi fix dosyasını getirdim Buyulerin Bulundugu renklerin [ Sayua 1153,6,6eng ] bulunduguda Sadece Uçarken Yada Gate açarken Bu renk geliyor Ama buyulerde gelmiyor. Yinemi 2 script var hiç bir scp yokki spherede sadece fullspellbook runebook bide eskiden verdikleri sphere_spells gibi. Uus Jux yazısını Uus Yaptım degismedi iye değişmedi yani hiç bir scp yok. Bu konuda Yardımınızı Beklicem.
sphere_spellsden ayarlayabilirsin
Sphere_spells de Buyu renkleri yok. Eger senin sphere_spell sini atabilirsen . msn Verirsen Cok sevinicem inan bana. Spherel_spellsde renk yok.

Fix.scp deki renkleri de gormuyo ama Kal Ort Por da goruyo Acaba Full spellbook tamı sorun var ama en yenisi var spellbookunda Yani Rune book takiler işliyorsa Rune Bookta src.Spell_say Kal Ort Por Yazıyor. Oluyo yani ama buyulerde gormuyo. Buyulerde nden gormedigin soyleseniz yada kısacası Sizin Scpi atsanız gusel Olurdu Arkadaslar
büyü renkleri için fix sc^'ine gel

clumsy büyüsünün üstüne yapıştır şunu..

[function spell_say]
sayua 0481,6,6,0 <args>
return 1

if (<argn> == 1) // Clumsy
spell_say Uus Jux
mg1

sonra sphere.ini aç

WopPlayer=1
WopColor=03B2

not=eğer sende wopcolor yoksa wopplayerın altına ekle.
not2=staffların büyü yaptıgında yazıların gözükmesini istemiyorsan wopplayerın altında bişi var onu 0 yap :)
Dedigin aynısı harfi harfine yaptım olmadı. Msn ni versen bak ben bunları Rar.yaptım bu Sphere_spells, sphere.ini ve Fix.scp sana hemen atıverem 2 dk nı alır en fazla bakman. ama bnim bakmam gunlerimi alıyo eger yardımcı olupta msn adresini veripte bunları sana atıpta bakarsan :D sevinirim
olmadıysa tek bir sorun kalıyor fix'i playerlara tanıttınmı?
Nasıl tanıtıcam ki ? tanıtmadım yani o olabilir aslında nasıl yapıcam ?

if (plevel 1 se flnmı ?=
.events fix

yada .event +fix

yada .events +fix :D
Yav olmadı delircem bi msn verirmisin
ya zaten çıkıyorum şimdi biri görür ypar büyük ihtimal fix.scp sorunlu ve magery.scp'in yoktur
oFF bea !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.