tamam ben burdayım
Başka serverin alsam onların kaydı gecerli sayılmazmı?
şimdi resmi bulduysan iyi.
gump editörü aç orda gumploc.cfg diye bi dosya var aç onu

C:\Program Files\EA Games\Ultima Online Mondain's Legacy\gumpart.mul
C:\Program Files\EA Games\Ultima Online Mondain's Legacy\gumpidx.mul
C:\Program Files\EA Games\Ultima Online Mondain's Legacy\verdata.mul

senin ultiman nerde kuruluysa ona göre yeri belirle sonra kaydet çık gump editör programına gir orda load var bas ona orda sayılar var 1.2.3.4.5.6.7.8.9 vs diye sen 5500 a gel ve çift tıkla client resmi çıkacak sağ tıkla load bmp de hazırladıgın resmi seç sora orda yukarda boşluk var oraya 5500 yaz sonra tekrar resmin üzerine sağ tıkla patch to verdata de uyari gelcek olduğuna işarettir :) succesfly die bukadar işte uo açık varsa kapat

ben çıkıom akşama girerim pm attım bak :)
Yav Tmm ekledim Resim Gelmiş ama Bide şato var ayrı hani hesap ve parola nın yazıldıgı yer burayı nasıl degisitricem?

Bu konu ycihangir tarafından düzenlendi(2008-07-02 18:25, 15 yıl önce)
resim koysana bi bakam anlamadım tam
Yav Tmm Ekledim cliente resim olduda Yav neden anlamadın seyi soruyorum.. Su hesap yazılan alan yokmu sifre yazılıo ondan gozukmuo resmini cekeyimde resmini nasıl koyucagımı bilmioyrum bak OLmuo [img]Olmuo resim diom[/img]
bu ne be resim koy dedik bunu değil :)
Resim nasıl Koyucammmm?
msnimi ekle pm attım
Pm ye nasıl bakıcaz :D
ycihangir : Yav Tmm Ekledim cliente resim olduda Yav neden anlamadın seyi soruyorum.. Su hesap yazılan alan yokmu sifre yazılıo ondan gozukmuo resmini cekeyimde resmini nasıl koyucagımı bilmioyrum bak OLmuo [img]Olmuo resim diom[/img]
Arkadaşım önce bir hex editor edineceksin , sonra editleyeceğin clienti hex editor ile açıp aratcaksın istediklerini.Hex editör ile arama yaparken text string şeklinde istediğini aratıp değiştirceksin.Hex Workshop tavsiyemdir kullanışlıdır iyidir hoşdur workshopdır.
onu demiyor biz hallettik zaten :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.