Beyler Yarın Hostu Alıcam Yetiştirebilirsem Server Dızayn Fln ÇoK aCiLL deneyimli stafflar lazım world builder+scripter Yani !!Çok Acill Nöbetci Staff Aranıyor !!
İletişim: [email protected]

Bu konu AeRiaLs tarafından düzenlendi(2009-02-05 00:02, 15 yıl önce)
nobetci staff :P
Yardimci Olurum

Bu konu !Blues! tarafından düzenlendi(2009-02-05 00:01, 15 yıl önce)
iletişim için: [email protected]
World builderlik ve scripterlik icin gerekli zamanim yok fakat oyun ici playerlerle ilgilenme isine yardimci olabilirim. Deneyimliyim. Ilgilenirsen ozel mesaj atmani bekliyorum.
Nöbetçi :P
Staff her zaman nöbetçidir ;)
bu nasıl bir şey nöbetçi eczane gibi :?
acil hızlı atlımı kovalıyo ? 1 gecede full scp yazıcak staff blrsen bnada söle hazır packi olan sallar tbi nyse aradığını bulman dileğiyle
AciL bi şekilde uLtima online yok edilmekten kurtarılmalı..
bence böyle yol oluyor esas herkez sunucu açıyor açsın ama en alakasız adamlar açıyor. yeterince playerlık yaptım şimdi stafflık zamanı diye düşünenler yüzünden ^^ mesla ben çok az player oynadım staff olma sebeblerım veya başlama işlerım bununla alakası yoktu.Ama herkez sunucu acınca alakası olmıyan lar böyle oluyor açıkcası ben bu kadar açıp kapıyanlar arasında uo işine girmezdım kendi kaliteme yazık vallahi
Tıkla Server Sahibi ol

Bu konu amadeus tarafından düzenlendi(2009-02-05 13:59, 15 yıl önce)
Bugün Nöbetci Ben Değilim :D Ne acelen vardıda hostu alıyosun bi serverın tamamen bitmesi 2 ay sürüyo sen bunu 1 gecede bitirtirsen olmaz çallıntı script girer araya :D
Alanlarimiz Bitti Scpler Kaldi
Expert
34.0001
acil staff ne demek yav :D
sunucuda herkes pg atıyo yetişemiyosunuz da acil staff mı gerekti :D
:D Adam resmen bakkaldan iki ekmek ver bakkal amca gibi bişi istiyo sizden :D xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.