Arkadaşlar ben sphere serverimde hazırladım ama alnaları yapıyorum renk sorunum var güzel olan renkleri yazıyorum sim siyah cıkıo internetteki
süper renkleride yazıo cogu siyah cıkıo intden scp ile binek ekledim süper rengi olan binek simsiyah nasıl ekliye bilirim söylermisiniz? acil
Herhangi bir sunucunun hues dosyasını al, sphere'in kurulu olduğu makinedeki ultima online klasörü içine at.

Renklerin düzelecektir.
1 tane serverin hue sini aldım sphere bilgisayarım/C de içine girdim direk içinemi atıcam script fln değil demi direk ustune?
UO klasörünün içindeki ile değiştireceksin.
uo klasörü içindeki hues mul aldım direk sphere klasörümün içine attım ama gene aynı cogu rek sim siyah olmuo :( acil lutfen
sdfsdf Deveye hendek atlatmak daha basit. :)

arkadaşlar diyorki herhangi bir serverın hues.mul dosyası vardır onu al Ultima online klasörünün içine at diyor.Yani netten hues.mul bulabilirsen onu Ultima klasörün içine at diyorlar.
Arkadaşlar siz de tam açıklayıcı olmuyorsunuz ki. Herhangi bir sunucun hues.mul'unu al Ultima Online klasörünün içine at demek, bilmeyen birisi için ctrl + c ve ultima online klasörünün içine ctrl + v dir. Ama herhangi bir sunucudan aldığı hues'in uzantısı .mul olmıcakdır yüksek ihtimal .xx .fff .ttt .yyy bunu .mul yapıp ultima online klasörü içersinde hues.mul'a değiştir demesi yeterli olcakdır. Gibisine bir açıklama hiç ultima online oynamayan birisi için bile yeterli bir döküman olurdu neyse yinede yardımlarınızdan dolayı teşekkürler iyi akşamlar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.