16:12:WARNING:'spherestatusbase1.htm' not found... diyor bu dosya yok ama olmasıda gerekimiyor.
ayrıca buda
16:14:WARNING:'spherestatusbase1.htm' not found...
16:14:WARNING:MOVE: UID(07a4a) is moving into a non-defined region (Point: 5147,1975,0,1)
16:14:WARNING:MOVE: UID(07a40) is moving into a non-defined region (Point: 5158,1981,0,1)
16:14:WARNING:MOVE: UID(07a3b) is moving into a non-defined region (Point: 5144,1957,0,1)
16:15:WARNING:MOVE: UID(07a31) is moving into a non-defined region (Point: 5393,1304,1,1)

sürekli bu uyarı cıkıyor nedir bu arkadaşlar.

Bu konu [email protected] tarafından düzenlendi(2010-02-28 17:17, 14 yıl önce)
Daha önce hiç karşılaşmadım fakat anladığım kadarıyla o koordinatların tanımlanmadığını belirtiyor hata. Dediğim gibi tahmini konuşacağım ama map scriptinde problem olabilir...
16:12:WARNING:'spherestatusbase1.htm' not found...

Sphere/Web/ bu bölüme aynı isimle dosya oluştur.
Diğeri arkadaşın dediği gibi map' scriptinde sorun olabilir eğer değilse .gouid (07a4a yada kaç belirtilmişse) parantez koymadan oraya git eğer silinebilicek bişeyse sil.
Harita/region dışına çıkmış olan UID lere, @Imp in dediği gibi gidip silmelisin.
Arkadaşlar İlginiz İçin Teşekkür ederim ama gouid olarak gidemiyorum kordinatlara gidiyorum gidince hareket edilmiyor. acaba sorun ne :S kordinatlar covenin yukarısı
Koordinatlardan gidip, ekranın alabildiği alana .nuke işlemini uygulamayı denermisiniz?
bide spherestatusbase1.htm olması dikkatimi çekti benim packime benziyor,acaba benim amacımla aynı bi değişiklik yapan olmuşmudur ?
hangi packi kullanıyorsun acaba ? ayıptır sorması :)
Erador Saveleriyle Eski Save ve scripts leriyle kullanıyorum... 0 item nuked liyor maç fusion :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.