Bakın şimdi kırmızı birisine (player,npc) yararlı büyü atarsanız,dalarsanız criminal oluyorsunuz bunda bi sorun yok fakat mavi birisine zararlı büyü atarsanız ve dalarsanız criminal olmuyorsunuz yani oluyorsunuz ama gri renkte criminal yazmıyorum kırmızılara yaparsanız yazıyor :D bu sorunu nasıl gidericem?? :D
Pk Bırıne Dalıpta Crım Olmak Sence Bı Sorun Degılmı:D:D
helal olsun bunuda becermişiz artıK :D Burası Türkiye Düzeltemezsin ;)
@tedbunny pardon yaw yani kırmızı birine yararlı büyü atınca criminal oluyorsun dalınca değil :D
Yaw Pk ya Tecavuz Etsen Bıle Crım Olmaman Lazım..Benım Anladıgım Kadarıyla Yaralı Dedıgın Buyu Damage Veren Buyuden Bahsedıyorsun Ama Oyle Oluncada Crım Olmaması Lazım..Sen Naptın Hacı Ultımaya:D:D
Hayır yaw yararlı büyü damage vermeyen büyü heal gibi mesela :D Kırmızıya öyle yapınca criminal olunuyor bu doğru ama maviye dalınca niye olmuyor??
Novice
-14.8
arkadaş diyorki pk ya dalınınca crim olunmuyor ama maviyede dalınıncada crim olmuyor.
yani pk ya yararlı büyü atınca heal gibi vs crim olunuyor ama maviye dalınca crim yazmıyor??
tercume edeyim bn Pk ya sw fenc mf gibi silah yumruk gibi seylerle dalınınca crım olmuyor fakat heal vs atınca crım oluyor bu doru ama maviye mavi dalarsa crim olmuyor neden diyor anlamısım dimi :D
evt aynen böyle :D
OH bea.Sonunda anladık :D:D:D:D
ee yardım edin yaw nasıl düzelticem??
on=@Kill
if (<argo.kill> < 7)
src.karma -=1000
src.fame += (<argo.fame> /4)
src.criminal 1
else
src.karma +=1000
src.fame +=(<argo.fame> /4)
endif

Playerlerde bulunan sürekli bir event'e ekle

fix.scp ye meseLa.
Adami öldürünce etkili olacak bu olay gz icerisinde bir mavi bir maviyi keserse n&&#35039;olcak ?
Bu durumu ayarlıyabilirsin fakat ek olarak script yazmana gerek yok en kesin ve net çözüm olaraktan sphereserver.net in script release lerinden birini indirip kendi yazmış olduğun scriptleri tek tek üzerine eklemen olur.
valla bende fix.scp yok ama criminal scp sinin içine attım olmadı :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.