Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

DC-Game : Rica ederim son 2 script zaten burası için ugrastım baya zor bir şey (: Ama şu bayrak questini sadece burda yayınlamıştım.Geçen gün xx sharda aynı sistemi gördüm çift tıkladım şok oldum System Coder : xxx kendi scripterinin adını vermiş böyle insanlar da varmış şaşırıyorum ya =)

4- Us Stone ;

Eskiden yazdıgım itemleri görmek çok hoş ^^ yorumunun üzerine iyi oldu.. Vakti zamanında Pentegram'da idi scriptler nasıl bukadar çabuk yayıldılarsa neyse..
Bak şimdi ne diyor ya banane eskiden yazdıgın scpleri bende hiç bir serverin scp packi yok.Yapılan işleri 2dkda mahfetmekte üstünüze yok biliyo musun ? Benim scpim diyo ya aferin sana onların emegi 1 hafta siz 10 sn yede mahfedersiniz.
eline sağllık güzel scpler .. :yes
DC-Game : Hayır 0'dan yazmadım zaten Burak abi sen biliyorsun nerden esinlendigimi (:

Kimden esinlendiğini söylesen kötü olmazdı.
Slothere'ye teşekkür ettin güzel ama o boss sistemini aldığın kuzenine'de keşke bir teşekkür etseydin.
Bi karma alabilmek için bukadar mı düştünüz?
HP-Nexiel :
DC-Game : Hayır 0'dan yazmadım zaten Burak abi sen biliyorsun nerden esinlendigimi (:

Kimden esinlendiğini söylesen kötü olmazdı.
Slothere'ye teşekkür ettin güzel ama o boss sistemini aldığın kuzenine'de keşke bir teşekkür etseydin.

Tmm da kuzenimden esinlendim desem mantıklı olmaz serverin adını vericektim pack olarak ama reklama girer diye söylememiştim istiyorsan kaldırıyım ?
Kaldır diye söylemedim ama sistemin üstünde bir Genocide[Orçun] yazmak sana zor gelmemeliydi bence.
DC-Game : Rica ederim son 2 script zaten burası için ugrastım baya zor bir şey (: Ama şu bayrak questini sadece burda yayınlamıştım.Geçen gün xx sharda aynı sistemi gördüm çift tıkladım şok oldum System Coder : xxx kendi scripterinin adını vermiş böyle insanlar da varmış şaşırıyorum ya =)

Bu insanlardan biriside sensin.Kısacası bizi keklemeye çalıştın.
Hayır yanlış anlaşılmasın.
Fikir gerçekten kendisine ait. 5 oyuncuyu party'e alacaksınız vs vs.
Yanlız boss sistem'i kuzenine ait idi. Slothere'nin yardımıyla kodlama'nın baş kısmını yapmış. Benim takıldığım konu ise script'i çaldın ettin böyle şeyler değil. Kuzen'inin script'i beni ilgilendiremez zaten. Zor birşeyde değil ölen npc'nin bulunduğu yere gate açılıyor geçiliyor.
Takıldığım konu o kadar şey yazarken kuzeninin isminin geçmemesi.
DC-Game : Bak şimdi ne diyor ya banane eskiden yazdıgın scpleri bende hiç bir serverin scp packi yok.Yapılan işleri 2dkda mahfetmekte üstünüze yok biliyo musun ? Benim scpim diyo ya aferin sana onların emegi 1 hafta siz 10 sn yede mahfedersiniz.

Arkadaşım eğer 1 script için 1 hafta harcıyorsan sanırım günde 1 dakikanı falan harcıyorsun ? Hayır onu geçdim benim yazdığım scriptleri kendine mal ediyorsun. Tamam onuda geçdim üzerine bide bana fırça atıyorsun. Burda complex bir sistem yok , matematik yok , algoritma yok. Motomot düz mantık scriptler bunlar . Ha 4. script dışındakileri sen yazdıysanda ellerine sağlık ama ne bi profesyonel kodlama var , nede bi yenilik. Eğer bunlar için alkış bekliyorsan , egolarını coşturmak istiyorsan bence yanlış yerdesin.
Neyse daha arkadaşımız genç fazla konunun üstüne gidilmesin lütfen.
Yararlanan kişiler mutlaka olacaktır.
@tedbunny
Anlamadım :S
@hp-nexiel
tmm istegin buysa yazdım
@nemesis
senin scriptlerin nerde bir türlü göremedim bunu 2 arkadaş msnde yazdık xx shard için ismini vermiyecem pm den atıyım istiyorsan ayrıca ister 1 haftada yazarım ister 1 ayda sanane bundan.. o itemler çok zor degil ayrıca senin itemlerine kalmadım..
Novice
-0.500001
Amma Uzattınız isteyen Alır isteyen Almaz..
Nowanka:
Amma Uzattınız isteyen Alır isteyen Almaz..

+1.Bencede Bosuna Tartismaya Gerek Yok..
bu gibi tartışmalara çoluk çocuk kaynaması die geçiştiriyorum çaldıda ne oldu adam sonuçta gün yüzüne çıkardı ya Canım Ellerine Sağlık İster Yazdın İster Yazmadın Yine Ellerine Sağlık

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.