Arkadaşlar Bende Bi Tane Effect Scripti War .fire Komutu İle Çalışan Pek Hoşuma Gitmiyor Onun İçin Sizlerden Yeni Bir Tane Rica Ediyorum Ama Şu Şekil Olucak

-Etrafından Şu Şekil Ateş Çıkıcak Zaten Bu Bende Olan Birşey Genede Kodunu Koyuyorum Anlatmak İçin Ateş Yani Etrafından Ateş Çıkıyor Kısaca
serv.newitem 03709
src.sound 524
new.p <src.p>
new.timer 1
new.attr attr_decay
new.move n 1

-Üzerine Şimşek Düşücek Yani Şöyle Söyleyim Hani Bir Playere .kill Verdiğimiz Zaman Üzerine Şimşek Çakıp Ölüyorya İşde O Şimşek Staff'Da Da Çıkıcak Tepesine Vurucak {Bu Bende Yok İşde}

-Harita Karartma Bunu Herkezin Yapa Bileceğini Zannedmiyorum Çünkü Baya Zor Şimdi Şu Mantıkla Çalışıyor Staff Ve Ya Owner İnvisten Çıktığı Zaman Yada İnvis Olduğu Zaman Hariya Kısım Kısım Silinoy Gibi Oluyor Ama Kararıyor Yani Nasıl Anlatsam Mesela Siz Kendinize Örnek Alın Ortaya Çıktığınız Zaman Etrafınız Kayan Siyah Duman Tarzı Bişey Çıkıyor Ama Hareketli Oluyor Tabiki De Bu Mesela Yanında 1 Kareden Başlıyor 30-40 Kareye Kadar Hareket Edip Gidiyor İnşşalah Anlata Bilmişimdir :) {Yapması Biraz Zor}

-Staff İnvisten Çıktıktan Sonra Üzerinde Shard Of Master Yazıcak 07c5 Rengi İle :)

Şimdi İçinizden Bir Kaçı Diyor Ki Ne Kadar Beleşci Çocuk Diyor Armut Piş Ağzıma Düş Hesabı Gibi Görüyor Bazı Arkadaşlar Ama Öyle Deil Ben Kendim Denedim Yapamadım Onun İçin Sizlerden Rica Ediyorum Eğer İnanmayan Olursa Scripti Koyarım Kendi Yazdığım Bunları Yapa Bilicek Bir Arkadaşar Warsa Paylaşırsa Memnun Olurum Kimse Beleşci Veya Başka Bişey Demesin LÜTFEN...Şimdiden Sağolun İnş Dediklerimi Anlamışşsınızdır :)
:yes
Neden Kimse Cevap Vermiyor Onu Anlamadım :(:(:(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.