arkadaşlar benim iki sorunum var sabahtan beri içinden çıkamadım..

1. guild sisteminde yandaşlarına atak verilmemesi için fix scp de spellcast trigerlerinin altına bunu ekledim ama şu anda yandaşlarına dalamadıkları gibi hiçbir şekilde büyüde kullanamıyorlar
if (<memoryfindtype.memory_guild.link.more1> == 1) && (<src.memoryfindtype.memory_guild.link.more1> == 1)
sysmessage @54,,1 Yandaslariniza zarar veremezsiniz.
return 1
elseif (<memoryfindtype.memory_guild.link.more1> == 2) && (<src.memoryfindtype.memory_guild.link.more1> == 2)
sysmessage @54,,1 Yandaslariniza zarar veremezsiniz.
return 1
endif
sorun nerde acaba?

2. sorunum guild menuden guild master menüsünü açtığımda şu satırda
dtext <QVAL <local.showcheckbox> ? 55 : 20> <EVAL (35 + <EVAL ((<local.currentgump> % 11) * 30)>)> 0 <uid.<local.currentmemberuid>.name><QVAL (!<ISEMPTY <uid.<local.currentmemberuid>.guildtitle>>)&&(<DEF0.GUILDCONFIG_CHARLIST_SHOWTITLE>) ? , <uid.<local.currentmemberuid>.guildtitle>:>

bu hatayı alıyorum..
18:45:ERROR:(sphere_guild_dlg_charlist.scp,126)Can't resolve <uid.03433.guildtitle>
18:45:ERROR:(sphere_guild_dlg_charlist.scp,126)Can't resolve <uid.03433.guildtitle>
18:45:ERROR:(sphere_guild_dlg_charlist.scp,126)Can't resolve <uid.034fb.guildtitle>
18:45:ERROR:(sphere_guild_dlg_charlist.scp,126)Can't resolve <uid.034fb.guildtitle>

Bu konu muratyavas tarafından düzenlendi(2011-02-21 23:53, 13 yıl önce)
if (<guild.more1> = 1)
olmadı malesef simdi hiç görmüyor ve herkeze dalıyor.

NOT : guild sistemindeki hatayı çözdüm. bu başlık alta düştüğü için sadece o konuyla alakalı yeni başlık açmıştım sende yazınca 2 tane oldu.. kusura bakmayın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.