Arkadaşlar şimdi ben haritada bir map yaratacam ve bu mapta haritada gözükecek ben bunların hiçbirini nasıl yapacvam bilmiyorum yani bir ada oluşturacam ama denize nasıl yaratacam ve ayrıca haritaya nasıl ekleyecem
yani sizden sadece bunları istiyorum

1- Mapa Yer Nasıl Oluşturacam
2- Oluşturduğum yeni küçük haritada nasıl gösterecem?
https://www.ultima-strike.com/forum/ultima-online/axis-sorunlari-ve-cozumle-q33569#bottom

Buyur Ihtıyacını Gorur Heralde..Yapamadıgın Yer Olursa Topıc Altından Sorkı Bılmıyen Aynı Sorunla Karsılasanlarda Yararlansın..
tmm da ben mesela görüyorum serverlerde britteki evleri silip başka yapıyorlar ve haritada gözüküyor :D oda varmı bunun içinde
Dökümanlarda hepsi var.
abi housing ekleme var ama yapamadım ayrıca benim istediğim o diil benim istediğim Brit bankı silip başka yapmak ama nasıl yapacam bilmiyorum yardım pls veya ne olarak araya bilirim?
Benım Sana Gonderdıgım Kendı Yazmıs Oldugum Dokumanda Var Statıc Yapmak Yenı Buıld Yapmak..Dynamıcte Yaptıgın Veya Orjınal Olarak Harıtada Bulunan Yapıları Sılmek..Sen O Benım Vermıs Oldugum Dokumanın Basından Sonuna Kadar Uygulamalı Olarak Yap Hıcbır Sorun Kalmaz..Yapamadıgın Yerler Olursa Sor Bana..Hadı Sana Kolay Gelsın..
Dökümanların alt taraflarına baktın mı sadece Housing Eklemeye mi baktın abi ne biçim forum inceliyorsun :S

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.