Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Selam Arkdaşlar Bir Sorunum Var Şimdi Ben xxxx kişiden HOst aldım Ve Bu Host 7 Gün Oldu Alalı Ve Server Durduk Yere Kapanıyor Ama Kapanmakta Öle Bilgimiz Bi Kapanma Değil Bi Süre Açık Durabiliyor Mesela 5 6 Veya 8 Saat Gibisinden Sonra Bi Bakıyom Server Kapalı Clientle Giremiyorum Ama Host'ta Server Açık Ve Sağ Alt Köşede Sphereyi TIklıyamıyorum Hosting Yetkilileriyle Konuştum Bu Scrtiptsel Bi Hata Dediler Acaba Ne Olabilir Server 56b Teot ile ilgili bişey olmazm Çünkü Hostun Yan Tarafta Sphere Açık Oluyor Ama Tıklıyamıyorum Ancak İşlem Sonlandır Yapıp Tekrar Açıyorum Lütfen Buna Bi Çare Bulabilirmisiniz...

Bu konu deep.smyrna tarafından düzenlendi(2009-05-10 11:54, 14 yıl önce)
Hangi sphere versiyonu kullanıyorsan onun packini kur. Ayrıca örnek veriyorum ; versiyonun 56b ise o versiyonun dışında scriptler kullanma sorun yaratıcaktır. Sıfırdan 56b pack kurmanını öneririm.

https://prerelease.sphere.torfo.org/

Bu konu Lance's tarafından düzenlendi(2009-05-10 19:08, 14 yıl önce)
Hosting makinanızda sphere açık ama oyuna girilmiyor, bunun iki şıkkı var.

1-) hosting şirketinizden kaynaklanıyor. (%20 ihtimal)
2-) sunucu kodlamalarınızdan kaynaklanıyor, hangi version sphere kullanıyorsanız o version'a ait kodlamaları kullanmanızı öneriyorum.

*dipnop: sorunu halledemez iseniz "[email protected]" adresinden bize ulaşın biz size yardımcı olalım.
Sunucu kodlamalarından kaynaklanıyordur %80.
:asik2
Nasıl Yani Sunucu Kodlamaları Mesela Bi Scriptin İçindeki Versiyon=55.r4 Fln Gibisini Değiştirmekmi Lazım Hepsini 56b Yapmak Gibi Biraz Daha Açıklayıcı Olurmusunuz Tam Anlayamadımda..
Fixlemen Yeterli Sanirim ! + 56b Kullan !
Yardımlarınız İçin Hepinize Teşşekür Ederim Arkadaşlar.
Imzadaki Site Çok Güzel
.tr.gg
:asik2

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.