Arkadaşlar hepinize merhaba ben ultima-strike'ye Yeni katıldım tekrardan herkese merhaba ben Irk sistemi scripti arıyorum Irk sistemi derken Yani Bir Irk seçerek O Irk'a Ait Özel İtemler Mesela +15 Katanayı Sadece xx Irkı Tutabilir Bu script bana Lazım veya nasıl yapılacağını gösterirseniz çok sevinirim Şimdiden Teşekkürler
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz,

Bu bahsetmiş olduğunuz sistemi kimsenin hazır olarak vereceğini sanmıyorum ama yinede size bir önerim, bakınız aşağıda vermiş olduğum adrese girerek sistemlere göz geçirebilirsiniz.

Link : Ultima-Strike ~ Scriptler bölümü

Bu konu hakkında birçok başlık açılmıştı ancak cevaplamalar yine her zamanki gibi aynı "araştırmalısınız" :utangac1
Verdiğiniz script bölümündeki bütün scriptleri araştırdım fakat Irk sistemi hakkında hiç bir şey bulamadım
Bu arada sana teşekkür ederim
Rica ederim, elimde olsa paylaşmak isterdim uzun bir aradan sonra yardım amaçlı giriyorum sizinde başlığınızı gördüm yardım etmek istedim.

Bu bahsetmiş olduğunuz script sıradan bir script'de değil, ama belli olmaz belkide elinde olan bir arkadaş paylaşım yapar.
:asik2
zamanın krallarından 18 lik kız gibi serverlardaki ırk sistemine taş cıkaracak **** race sistemi :)

buyur bakalım

// bahsettiğiniz sunucu şu anda aktif olduğundan isim vermeniz yasak. ayrıca scripti kod olarak vermeniz daha iyi olacaktır..

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-04-29 10:51, 15 yıl önce)
Merak ettimde server ismi görünmüyor of
Irkıa bir event verdirebilirsin.Itemleri equip ettirirkende if (<src.isevent.e_xx>) şeklinde sorgulatabilirsin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.