Astrafast : diyorum işte bn urasmaya basladım gereksiz oldunu anladım ve anlattılar bıraktım ustam. hayır scpde ustasın sana maddi ne faydası oluyor onu anlamıyorum insanı asosyal hale getirmekten başka onun yerine basket kas baskette prof ol benim gibi sfdsdsfd . yada dedigim gibi tek tük pvp serverlarında ek$n at fln. boş iş abi bunlar sizi uyarmak için söyliyorum . ama tmm yapan yapsın dicem laf yok. bu alemde cok eriyen abilerim oldu bunu unutmayın. herifler geleceginin içine ettiler. neyse go go go xS

bu bir yazılım dili maddi ne yayarı olur diyorsun birgün öyle bir gelişirsin ki bir proje yaparsın belki aylarını verirsin ve aynısı birdaha yapılamaz proje yani verdatayı falan hep editlersin diyelim... bu projeyi satarsın para kazanırsın :D ;) diyeceksin biri alır editler başkasına yollar falan bütün emeğin gider dersin o zaman sphere iliyoruz ki hep gelişiyor ve geliştikce artık bu sorunlar kodlarla ortadan kalkıyor eğer 1 kullanımlık için bir kod gelir öyle yaparsın :D
Astrafast : diyorum işte bn urasmaya basladım gereksiz oldunu anladım ve anlattılar bıraktım ustam. hayır scpde ustasın sana maddi ne faydası oluyor onu anlamıyorum insanı asosyal hale getirmekten başka onun yerine basket kas baskette prof ol benim gibi sfdsdsfd . yada dedigim gibi tek tük pvp serverlarında ek$n at fln. boş iş abi bunlar sizi uyarmak için söyliyorum . ama tmm yapan yapsın dicem laf yok. bu alemde cok eriyen abilerim oldu bunu unutmayın. herifler geleceginin içine ettiler. neyse go go go xS

iki iş aynı anda gayet rahat yapılabilir. yapamıyorsanız o sizin probleminiz

Resmen katletmişsin dilimizi !
Kodları Kendin Belirle Farklı Dillerle Scp Yaz Olsun bitsin :D
yani burası kavga için değil arkadaşlar lütfen sakin olalım :)
Novice
-0.500001
Astrafas Gel Bi Basket Macı Yapalım??Nerde Oturuon?
ohooo konu baya saptı anlaşılan :D

baskette kas demişsin bende futbolcuyum :) ikisi aynanda gayet güzel gidiyor. yeni arkadaşlıklar ediniyorum Ultima Online Dunyası bnı asosyalleştirmiyor okadarda kaptırmadım kendımı gunde boş olduum 1 saatimi yada 2 neyse neden ayırmayayım ? zaten 5 saatim kulupte geçiyo günde. geri kalan zamanlarımı değerlendirmek için ya arkadaşlarımla çıkıyorum dışarılara işleri warsada evde script kasmaya çalışıyorum yeni yeni şeyler istiyorum değişiklik olsun anlıyacağın anladınmı robot gb i bir hayat yaşamak istemiyorum okula gşit gel antremana git gel yat bumu? böle olmasını istemediim için 1 saatimi ayırarak bir şeylerden zevk alıyorum.

Saygılarımla,

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.