Ya bazı yerlerde client koptumu bi daha giremiyor o kişiler. ben şey istiyorum adam tekrar giriş yaptıgında onu bi alana atsın ama pvp yaparken kötü amaçlı kullanabilirler bunu birde çıkıp girince oyundan düşmüş oluyor char .o neden çıkınca direk oyundan düşmüyor aslında ama accounta login olunca düşüyor öyle düşmemesini istiyorum yani adam action yaparken çıkar hemen girer düşmüş olur birde girince biyere atmasını yapcazda o yüzdende oyundan düşmediginde atmasın istiyorum öyle bişey yapabilirmiyiz
Master
59.2997
Düşüncede disconnect olur çıkıncada 2 si çakışır. Oyundan düşme olayı için host sağlayıcınız ile irtibata geçin yetersiz gelebilir makine.
Makinadan degil eminim evden açıyorumda 2x2 gb DUAL Kit ram DDR2 OCZ (1066 MHZ)Özel sogutmalı ramler Core 2 Quad Overclock 3.2 (4 çekirdek) Daha ne ekran kartı önemli degil ama onuda yazayım 768 mb 384 bit 8800 gtx Dx10 :P Gigabyte Dq6 Anakart Daha ne hava atar gibi oldu ama :D( BU ARADA SADECE BEN VE Bİ KAÇ KİŞİ DÜŞMÜYOR GERİSİ DÜŞÜYOR)(3d bineklerden dolayı)
adam öyle çat diye düşmez birde diğer char ile girmeyi dene bakalım girecek mi ;)

eğer düşme olaylarını arıyacaksan buyuk iht. command.scp de f_disc die func vardır ona bak
ya genelde safe alanda düşen giremiyor ethernal 3d bineklere binen filan onlar düşüyor:S brite atıyorum o zaman girebiliyorlar safedelerse bi daha giremiolar nerdeyse :d
Safe Alana Cok İtem Koyduysan Ondan Giremez..

Mesela Safeyi Green Acress alanına yaptıysan itemde fazlaysa girdimi cıkamaz =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.