Arkdaşlar Ben Fisher Scriptini Bulamadım Yapmayı Denedim Yapamadım Bilen Bir Arkadaş Varsa Paylaşıma Koyabilirmi

Teşekkür Ederim
fisher in öle hazır bi scp i yok biraz zeka gerektiriyor 56b de fishing i gemide macroya bırakmak tek macroylada olcağını sanmıyorum

şahsen ben hazır bi scp kullanmıyorum zekamla buldum memnunum.
Members
0.1
Fishing pole a target alıp targetself makrosuyla geminin içinden olta atabilirsin.
Arkadaşlar Teşekkür Ederim Zekanla Buldun Arkadaşımda Benim De Kafam Karıştı Yardım cı Olsan Fenamı Kimse 4 4 Lük Değildir Herşey Paylaşarak Öğrenilir !
Bak Ben Sana Anlatıyım..Gıt Oltaya 2 Kere Tıkla Last Object Tusunu Ayarla Bı Tusa..Mesala f12 ye Ayarladın Demı..
Sonra Macromanı Ac..Su Sekılde Kodları yaz

tusabas(f12)
bekle(1000)
click(xxx,yyy,sol,tek)
bekle(3500)
end

bura Bulunan xxx yyy senın mousenın tıklama noktasıdır..ornek vermek gerekırse soyle yap..

tusabas(f12)
bekle(1000)
click(1451,8741,sol,tek)
bekle(3500)
end

Buradakı Demın XXX VE YYYY Yerıne Verıdgım Kordınatlar SEnın Oltaya Cıft Tıkladıktan Sonra Oltayı Atıcagı Yerı Gosterır..Bu Kordınatı Nereden Ogrenıcem Dıyorsan..Sımdı Hatırlamıyorum Ama En Altta Mouse Kordınat Ogren Gıbı Bısey Var Ona Basarsın Mouseyı GOTURURSUN Yukarıda Gosterır Sana x y Kordınatı Dıye Onları Gırersın..
tedbunndy : Bak Ben Sana Anlatıyım..Gıt Oltaya 2 Kere Tıkla Last Object Tusunu Ayarla Bı Tusa..Mesala f12 ye Ayarladın Demı..
Sonra Macromanı Ac..Su Sekılde Kodları yaz

tusabas(f12)
bekle(1000)
click(xxx,yyy,sol,tek)
bekle(3500)
end

bura Bulunan xxx yyy senın mousenın tıklama noktasıdır..ornek vermek gerekırse soyle yap..

tusabas(f12)
bekle(1000)
click(1451,8741,sol,tek)
bekle(3500)
end

Buradakı Demın XXX VE YYYY Yerıne Verıdgım Kordınatlar SEnın Oltaya Cıft Tıkladıktan Sonra Oltayı Atıcagı Yerı Gosterır..Bu Kordınatı Nereden Ogrenıcem Dıyorsan..Sımdı Hatırlamıyorum Ama En Altta Mouse Kordınat Ogren Gıbı Bısey Var Ona Basarsın Mouseyı GOTURURSUN Yukarıda Gosterır Sana x y Kordınatı Dıye Onları Gırersın..

bende sölücektim ama o kodları bulamıcağını tamin etttiğimden dahada karışmasın ortalık dedim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.