Arkadaşlar madenden çıkan hazine kasası scp si arıyorum yani kazınca çıkacak bizde yanına gidip açıp içinden çıkanları alıcaz.Bu scp elinizde varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
Bunu Bi Ingotla Deistirebilirsin Ingot Yerine Kasa Yaparsin Ne Cikmasini Istiyorsan Koyarsin...
Novice
11.9
Sphere_region.scp'nin içine çıkıcak olan şeyi okutman lazım Madenden çıkıcaksa [REGIONTYPE r_default_rock t_rock] altına gerekeni yazıcaksın
Rowall : Sphere_region.scp'nin içine çıkıcak olan şeyi okutman lazım Madenden çıkıcaksa [REGIONTYPE r_default_rock t_rock] altına gerekeni yazıcaksın

yahu scp elimde yokki önce scp lazım :D
NightCrawler :
Rowall : Sphere_region.scp'nin içine çıkıcak olan şeyi okutman lazım Madenden çıkıcaksa [REGIONTYPE r_default_rock t_rock] altına gerekeni yazıcaksın

yahu scp elimde yokki önce scp lazım :D

Süper ya :) Aslında bana'da sağlam bir script lazım bu konuda elimde var 2 tane ama sacma sapan ve abuk subuk scriptler. Balık yakalayarak şişe çıkan yada madenden kazarak bişeyler çıkan vs..vs... şeklinde bir sistem fena olmaz :)
araştırın biraz hazıra alışmayın!
Novice
11.9
xwerswoodx : araştırın biraz hazıra alışmayın!

Ya daha hazırı nasıl olabilir ? Böyle u-s gibi birsürü site var sadece arama buttonuna hazine sistemi yazıp işine yarayanı alıcaksın. Bunu bile yapamıyosanız bırakın başka meşgale bulun kendinize.
Ne kadar komiksiniz ya bizler zaten araştırmadık sizin gibi böyle sacma sapan düşündük hemen yazdık buraya. Arkadaşım orada yazdım elimde script var ama bi boka yaramaz anlıyormusun bu yüzden yardım istedik. Yokse bizde biliyoruz arama butonuna yada başka sitelere girerek aramayı.
bi adana dürümde bana yollayın

Bu konu [Alcholic] tarafından düzenlendi(2010-01-04 00:39, 14 yıl önce)
xwerswoodx : araştırın biraz hazıra alışmayın!

yahu bu sitede yokki !
abi azcık bilginiz olsa denilenleri anlıcanız da , önce biraz araştırma yapın genel scp bilgileriyle sonra yazın bence ...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.