Mesela in por atıyorsunuz kendinize , attığınızda 0.1 skill geliyor sonra bi süre bekleyince 0.1 skill daha geliyor :( Bunu nasıl düzelticem??
2. gelen eva veya medi olmasın :)
magery.scp gir orda bak gain pek sanmıyorum ole bırsey olcacagını ama
Ashley : 2. gelen eva veya medi olmasın :)

yok hayır arka arkaya 2 tane 0.1 magery skilli geliyor :S
@spellcast @skillgain triggerlarinda magery phsindan farkli olarak skill verdiriyorsan bu sorunu yaşarsin.
@Genesis

Fix.scp nin içine baktım ama ordan kaynaklanıcağını sanmıyorum. @Skillgain triggerı nerde acaba bulamadımda???
Demek istediğim şey magery yeteneği herhangi bir işlemin altında manuel olarak veriliyorsa bu magery yeteneğinin kendi adv_rate ayari ile çakışıyorsa çift olarak gelir , anladığım kadarı ile kendine ait olmuyan bir yazı sepeti ( script pack ) kullanıyorsun.

Bu durumda tavsiyem yazi ( text ) uzantılı dosyalarda arama yapabilecek bir program bulup "magery" değeri üstünde arama yapmanizdir yada magery phsini 0 yaparak sadece manuel olarak gelen yeteneğin geliştirilmesine imkan sağlamaktır.
klasik magery sistemi ise, magery.scp içinde skill veren bir item olması lazım i_magerylvl olabilir, on=@timer triggerından skill gainleri silersen sorun çözülür

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.