Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
öncelikle merhabalar,

bnde bı npc scpsi war pvps erverı için Anlarsınız ya bilet npc falan yanı bndede Silver Skeleton war ancak bn bu skeletonların playerlara saldırmadan dalmalarını istmeiorm yanı kendılerıne saldırılmadan dalınmıcak. player skeletona dalarsa dalıcak bunu nasıl yapabılırm?
Scripte Alligementli bişi olması lazım oraya NEUTRAL yaz
Bütün npclerin karmalarını 0 yaparsan.Crim olurlar ve dediğin gibi olur.
hangısını yapayım hangısı doğru alligament olayınımı yoksa crimmi yapayım hepsini..
Crim yaparsan olur.Diğerini bimiyorum.
crim olayıda olur dier arkın dediğide olur ama uraşma hiç karma 0 ver direk
Michaell : Bütün npclerin karmalarını 0 yaparsan.Crim olurlar ve dediğin gibi olur.

Arkadaşın Dediği Gibi Crim Olarak Ayarlarsan Npclerine Kendilerine Dalmadan Dalmazlar Karmasını 0 Yap.

On=@Create ------- Bölümüne Ekle
Karma 0 ------ diye
@Rexnort
Söylediğin işlem işe yaramayacaktır.@Create altında sen karmayı sıfırlarsın ama 10 satır aşağıda karmayı -500 yapacak bir satır vardır :)

On=@create
timerf 1,karma 0

yaparsa olur.
tmm karmaları 0 yaptım oldu çok saolun yardımlarınız içn.. (((:::
Michaell : @Rexnort
Söylediğin işlem işe yaramayacaktır.@Create altında sen karmayı sıfırlarsın ama 10 satır aşağıda karmayı -500 yapacak bir satır vardır :)

On=@create
timerf 1,karma 0

yaparsa olur.

Benim Verdiğim Sadece Örnek ;) Karma 0 Diye Demişim Böyle Ekle Dememişim Dikkatini Çekerse ;)
yaratıklara dalmadan onların sana dalmamasını istiyorsan yaratıkları kırmızı hariç herşeyi yapabilirsin :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.