Arkadaşlar staticleri yaptım.makinaya format attım bildiğiniz üzre bu yeni sphere versiyonu kurdum.brit mezarın yanında saçma sapan bi alan var multoolla dahi silinmiyor.o alan formattan önce yoktu şimdi nasıl çıktı anlamış değilim yardımlarınızı bekliyorum nasıl çözebiliriz bu olayı
ML sürümlerde olan bir sıkıntı :) Yanlış hatırlamıyorsam pack'i full atarsanız kayboluyordu, iyi günler.
Hmm Birşey Daha Öğrenmiş Oldum :S Ben Öle Hata Çıkıntı Tekrar Hepsini Silip Tekrar Yüklüyodum :)
peki ben patch i full yapmadan açtığım zaman serverı oyuncu full patch yapıp girerse orayı görürmü veya ben full yaptım patchi oyuncu patch yapmadan girerse görürmü orayı?
Eğer Vsp'deki ultima online'ın pack'ini full atarsanız muhtemelen gözükmez. En kötü ihtimal birşeylerle kapatın orayı.
çoğu serverda o hatalı alan iron fence ile kapalı zaten :D
teşekkür ettim bakacam artık bi çıkar yol bulucaz
Override : çoğu serverda o hatalı alan iron fence ile kapalı zaten :D

Evet Çogu Serverlarda Kapalı Yada Tahta İle Üstü Örülmüş Görünüm Vermişler Sende Öle Yap :)
arkadaslar bnm pazar alanında evler yoktu pc ye format attırdım pazar alanında evler olustu biritte görünümler farklı noluo yaa buna bi yardım edermısınız nasıl halledıcem sınır kupune dondum yaw :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.