Eline sağlık :)
tebrikler Slothere.
asdlolasd :
bycomrade : @asdlolasd
sen orda yazanı anladınmıki

sen lamer misin,yoksa cocuk mu?
neye muhalefet oldugunu soylesene (ezme)?
burda süper ve farklı bi scp. yazılmıs buna alkıs tutarak yazan arkadası tebrik ediyorum,Xantier denilen luzumsuz sahıs o işe yaramaz bu işe yaramaz demekten baska yaptıgı bırsey yok,ona yaptıgının ne oldugunu soyluyorum,sende gelmıs bana muhalefet oluyorsun,cins misin cinsini yazda bilelim her cinsle insan gibi konusamıyoruz,ona göre davranalım(cinsine gore).!

beni ne kadar tanıyosun ki böyle konuşuyosun
Sagol paylasim icin
Xantier :
asdlolasd :

burda süper ve farklı bi scp. yazılmıs buna alkıs tutarak yazan arkadası tebrik ediyorum,Xantier denilen luzumsuz sahıs o işe yaramaz bu işe yaramaz demekten baska yaptıgı bırsey yok,ona yaptıgının ne oldugunu soyluyorum,sende gelmıs bana muhalefet oluyorsun,cins misin cinsini yazda bilelim her cinsle insan gibi konusamıyoruz,ona göre davranalım(cinsine gore).!

beni ne kadar tanıyosun ki böyle konuşuyosun

Takılma böle şeylere Xantier daha o senin ne dedini anlamamıstır :D
.pagetablekur diyorum ama "sq1 hatası ayarları kontrol edin" diyor bide page atmak istiyorum ama yazı yazılıcak kısma tıklanmıyor yaw :( ???

Bu konu UoAdmin tarafından düzenlendi(2008-11-19 13:03, 15 yıl önce)
Master
59.2997
En az 4x serisinde bir client kullanman gerekli. SQL hatasına gelirsek, sanırım sql kurulumunu doğru şekilde yapmamışsın.
Xantier :
asdlolasd :

Script işine geldi diye çekiyorsun bu yağları galiba ?

edit : scripte kötü dediğimi gördün mü ? butonlardan sözettim bu bi öneri , tüketici ne anlar...

2000 den beri sadece playerım!

bycomrade;seni yaşına weriyorum arkadaşım,ve türkçe konşma ve anlamana hayran kaldım,öğretmenlerini burdan kutlamak lazım,bu ülkenin sana ihtiyacı var..
scpde bug var !

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.