https://img227.imageshack.us/my.php?image=antieditbyrexoslr3.jpg

-anti edit-

bence hoş oldu yorularınızı iyi kötü bekliyorum xD beğeniye göre kodlamasınıda koyabilirim isteyen arkadaşlarımız için.

buyrun xD

// Anti edit sistem by rexos 
// yardimlara tesekkurler

[events esyacikarmabe]
on=@itemcreate
if (<src.account.plevel> > 1)
try uid.<argo.uid>.tag.tarihisoylebab <serv.rtime>
try uid.<argo.uid>.tag.cikarankim <eval <src.uid>>
sysmessage @0787,1,1 Item Cikardin loglara kaydediliyor :) / Rexos 
sysmessage @0785,1,1 Kaydedildi >>> <src.account.name>.txt Ciddiyim. =] eger edit yapıosan yedim seni!
serv.WRITEFILE scripts/logs/<src.account.name>.txt  'Item:<act.name>','Cikaran Isim:<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.name>','Cikaran Acc:<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.account.name>'
endif

On=@itemclick
if !(<act.tag0.cikarankim>==0)
act.message @0799,1,1 [Staff Tarafindan Yapildi]
act.message @0785 Cikaran Isim & Acc : [<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.name>] - [<serv.uid.<act.tag0.cikarankim>.account.name>] 
act.message @0785,1,1 Tarih : [<act.tag0.tarihisoylebab>] | Esya Ismi : [<act.name>]
return 1
endif
if (<src.account.plevel> < 1)
sysmessage @0787,1,1 Anti Edit Sistem:
sysmessage @0785,1,1 Eger Illegal Oldugunu Dusunuyorsaniz, Lutfen Bunu Yetkiliye Acele olarak Bildiriniz !
return 1 
endif

// alıntı
[FUNCTION WRITEFILE]
IF !(<FILE.INUSE>)
FILE.MODE.CREATE=1
FILE.MODE.APPEND=1
FILE.MODE.WRITEFLAG=1
IF (<FILE.OPEN <STRARG <ARGS>>>)
FILE.WRITELINE <STREAT <ARGS>>
FILE.CLOSE
ENDIF
ENDIF

[eof]

Bu konu Rexos tarafından düzenlendi(2008-02-20 00:57, 16 yıl önce)
Eheh :) Paylaşmaktan zarar gelmez bence (:
Silindi
Novice
0
Bu zaten vardı bende yazdım bunun aynısı. Ama orada neden server sitesi yazıyor anlamadım buda başka bir reklam biçimimi acaba merak ettim... Paylaşımın için yinede saol ama scp olmadıktan sonrada bir işe yaramaz arkadaşların işine yarayabilir bence scp eklersen iyi olur ama yinede sana kalmış... neyse birde orayı duzeltirsen sevinirim. Seni az çok bu platforum'dan tanıyorum böyle bir hata yapmaman lazım...
puf -.-'
Tbrk ediyorum çok güzel bir sistem :)
Silindi
Members
0
Niye sert cevap veriyorsunki yorumumdan yanlış anlicagından edit yaptım hem ve bugune kadarda hiç reklam vermedim neyse yha tartışamam. Boş boş konular...
saolun

@bytymaron
dogru diyorsun aslında neyse kaldırdım onu ordan
Rexos : puf -.-' böyle bir amacım yok zaten yapıcagım kadar yaptım reklam bu arada herkesi kendine benzetmesen iyi olur bence:no

Tymaron nerde reklam yapmış yasak olarak_? belirtirmisin nerde yaptığını...

Birde kendisine benzetmesinden söz etmişsin.. :no
yok degistirdim o konuyu kapatıp sisteme dönsek ? ekleyebilecegimiz başka birşeyler olabilir mi bn account bloke olsun dedim de veya bi dilaog çıksın neden cıkardıgını oraya yazsın oda xx.txt ye kaydedilsin güzel olur bence ? sizce ?
Silindi
Novice
0
Yanlış anladın sen beni ama olsun insanlık hali sadece senin gibi birisinin böyle bir hata yapmaması lazım diye düşündüm yanlışta düşünmüş olabilirim tekrar tebrikler guzel sistem ama artık hemen hemen her serverda olan birşey.

Not:Mesela şöyle birşey olabilir her staff ta veya sadece plevel 6 ve 7 de bir dialog açılabilir şu şu kişi şu itemi çıkardı diye. Ama gereksiz olabilir çunku edit yapan birisi staff varken yapmaz staff yokken yapar buda gece yarısını geçtiğinde olur loglarda genellikle staffların gece yarısından sonra edit bastıgını ogrendım. Nasıl birşeydir anlamadım nasıl yapıyorlarki biz onlara guvenip staff olarak alıyoruz insanda biraz gurur olur. bence log olsun daha iyi fazla edite girmeye gerek yok. Ama şöyle yaparsan guzel olur staff'ın cıkardıgı itemi eger player kullanırsa player star'a stone olarak gönderilebilir.
Vebruer tartışmaya karışma bence, Rexos ve Tymaron size de yakışmıyor... Bu platformda önemli rol alan kişilersiniz hata yapıyorsunuz.
şuana kadar ilk bi ** da görmüştüm ^^ bide *** da gördüm okadar valla onlardan esinlendim bende zaten on=@itemcreate triggerını daha yeni ögrendim düşünebilio musun xD

kodlamayıda koydum :)

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2008-02-20 00:56, 16 yıl önce)
bu scripti elle yazamasin sen... rexos..
.
eheheh sana bi sözüm yok ya rezilde etmek istemiyorum şuan seni
Silindi
Novice
0
ortada bence tartışma yok yanlış anlama var neyse konuya geri donelim bence kendi yaratıcılıgını ve bilgini kullanarak birşeyler yapmaya ve geliştirmeye çalış

Rexos Yanlış anlamada birşey sorabilirmiyim bu sistemi bir scprit'ten esinlenerekmi yazdın çünkü bildiğim birsistemle aynı sadece sen item ve staff ozel txt dosyası eklemişsin sanırım 0 dan yazılan birşey degil ama yinede guzel bir paylaşım sakın yanlış anlama

Bu konu ByTymaron tarafından düzenlendi(2008-02-20 01:17, 16 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.