Sunucudaki Ph oranını nasıl hesaplıcaz?? Bi hesaplaması var mı??
abi yeter ya artık size tek bişey diyecem arama motorunu kullanmayı öğrenin!!!!!!!!!!!!!!
xwerswoodx : abi yeter ya artık size tek bişey diyecem arama motorunu kullanmayı öğrenin!!!!!!!!!!!!!!

+1
abi sana birazcık destek yaptım 7 altın almışsın bende oynuyordum biliyordum bunun olduğunu ama hadi neyse yardım olsun :D
geyik yapıyorsunuz yazıklar olsun size :(( @Falcon gördük senin bilgini bişey bilmiyosun sen ahahha :D gelip burda destek pls diyip yalvarıyosun puhahah :D
Rexos kardeş yanlışın var sanırım 0.1,0.1,0.1 %100 açık 60.0 100.0 kapanıyor yavaş yavaş.

Ayrıca Falconun destek pls diye yalvardığını görmedim her gün 10 topic açan o değil sanırım..Biraz daha akıllı yardım iste yada bu platformda bulunma.
Sanırım yanlış hatırlıyorsun 0.1 olması gerekiyor (:
56b ve 55i de yetenek seviyeleri üç parçaya bölünmüştür. ilk değer sıfıra yakın ikinci değer elli ye yakın üçüncü değer yüze yakın.

Örnekle açıklamak gerekirse:

10.0,50.0,200.0 değerlerini verdiğimiz bir yetenek, oyuncu 0 yetenek seviyesinden 50 ye yaklaşıncaya kadar kolay 50 ye yaklaştıktan sonra ortalama bir hızla yetenek kasacak 100 e yaklaştıkça ise zorlaşacak anlamına gelir.

Değerleri:

10.0,10.0,10.0 yaparsak oyuncu her skill seviyesinde aynı kolaylıkla kasacaktır.

Değerleri:

1000.0,1000.0,1000.0 yaparsak oyuncu her aşamada zor kasacaktır.

şahsi önerim; 100.0,500.0,1000.0 değerlerinini kullanılmasıyla ph ların kapalı tutulmasıdır. Elbette her skill için farklı zorluklar belirlemek daha hoş olacaktır.
Hatırlayan biris gelse iyi olacak ben 0.1,0.1,0.1 şeklinde biliyorum %100 açık (:
0.1,0.1,0.1 %100 müdür %1000 midir bilemiyorum ama evet açık olan bu
İyide ph oranı % kaç oluyor?? Mesela 150,300,450 % kaça denk geliyor??

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.