yaptıgım serveri nasıl pvp serveri yapabilirim taslar binekler itemler nasıl eklicem anlatabilirmisiniz
abooww :) dostum senin daha çok işin var scriptler bölümünden indir öyle öyle geliştir kendini editle falan sora kendin yaz böyle böyle yaparsın
Senın bı PvP serverı acman ıcın en az 2 yıl ugrasman lazım kusura bakma ben 6 yıldır Uo oynuyorum son 2 yılımı tamamen scplere adadım daha yenı anca ogrenıyorum :)
scrip indirdim nasıl kurcam nasıl kullancam
boşver boş iş bunlar.
ben sana kısaca anlatayım ozaman:
dosyalardan ultima online 56b night indir yereldisc c'ye at içinde çalışması için gereken progam var onu 56b'nin içine at(libsymql böle bişi bunu 56 b at) sonra mavi topa çift tıkla bekle biraz aşağıya inicek inme durduysa ultiman nereye kuruluysa gir uo klasörüne login.cfg'yi not defteri ile aç içindekileri şöyle değiştir.
LoginServer=127.0.0.1,2593
sonra bu siteden client 2.0.3'ü indir dosyalar-uo-clients-2x den indir ondan sonra script ekle script eklerken uzantısı .scp olsun mesela horse.scp diye 56b-scripts'in içine at mavi topa gel r yaz enterla gene r yaz enterla scriptin çalışır duruma gelir yavaş yavaş öğren hemen öğrenmeye çalışma :)
Neophyte
-1.7
sen serverle uraşma kardeşim boşu boşuna kafanı yorma :D kendi kendine pvp serveri olur :)
Laf edene bakarmısın bir de yaş 14 ve 4ownerlı bir server :D Kaç kişi para birleştiriyorsunuz hacep? Milletle dalga geçmeye hiç hakkınız yok bu platformda.. Lütfen aynı yollardan sizin de geçtiğinizi hatırlayarak yazı yazın..
Uo Para tuzagı sende ugrasma bak biz ugrastık bırakamıoz :D
scriptler bölümünde gerekli scriptler var bizde senin gibi editleyerek öğrendik zamanında sende öğrenirsin kolay gelsin...

Kaankha : Laf edene bakarmısın bir de yaş 14 ve 4ownerlı bir server :D Kaç kişi para birleştiriyorsunuz hacep? Milletle dalga geçmeye hiç hakkınız yok bu platformda.. Lütfen aynı yollardan sizin de geçtiğinizi hatırlayarak yazı yazın..
Arkadaşlar Sözüm hepinize böyle konu açanlara Sürekli Dışlayıcı,Kırıcı yorumlar yapmayınız.
Hepimiz daha önceleri böyleydik sizde biliyorsunuz.

Takip ediyorum uzun süredir her aramıza yeni katılmış bu tarz sorular soran arkadaşlara hep aynı ters cevaplar veriyorsunuz.

Kısa sürede yeni kişilere yardımcı olabilecek uzun bir döküman hazırlamayı planlıyorum.
Takip edin siteyi lütfen.
Tamam.
mthN : Arkadaşlar Sözüm hepinize böyle konu açanlara Sürekli Dışlayıcı,Kırıcı yorumlar yapmayınız.
Hepimiz daha önceleri böyleydik sizde biliyorsunuz.

Takip ediyorum uzun süredir her aramıza yeni katılmış bu tarz sorular soran arkadaşlara hep aynı ters cevaplar veriyorsunuz.

Kısa sürede yeni kişilere yardımcı olabilecek uzun bir döküman hazırlamayı planlıyorum.
Takip edin siteyi lütfen.

Haklısın mete..

-------------------------------------------

celil güldürdün beni :D

reactivecik :D süper ya :d

bu arada reactive'de 170 kadar online oyuncu vardı sanırım.. kapatmasaydın keşke..
Kaankha : Laf edene bakarmısın bir de yaş 14 ve 4ownerlı bir server :D Kaç kişi para birleştiriyorsunuz hacep? Milletle dalga geçmeye hiç hakkınız yok bu platformda.. Lütfen aynı yollardan sizin de geçtiğinizi hatırlayarak yazı yazın..

+9956456563456
Vebruer : celil güldürdün beni :D

reactivecik :D süper ya :d

bu arada reactive'de 170 kadar online oyuncu vardı sanırım.. kapatmasaydın keşke..

Salla Çağatay, Ben istedim ki herkes uo ya ilk başladığındaki zevki alsın ama olmadı işte.. Sardıydı peah.Çok kelek yedik çoook..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.