Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

:ates

Ya sabahın köründe koptum burda hocam farkındamısınız siz sürekli bişeylere yardım etmeye çalışıyorsunuz versiyon filan soruyorsunuz gelen tek yanıt karşı taraftan arada kelimelerin yerleri değişiyor tabiki

aga olmadı
olmadı aga

:ates
:D
bak arkadasım oyun ıcı yazıcaksan ılk once elınde 55r ve ya 56b server olması lazım oyun ıcı deıştıreceksen
.xname @0148(misal sen degiştirebilirsin) Sanane Banane gibisinden yazarsın degiştirir
scp nin icinden deiştireceksen
on=@click
message @1153 Acıların Cocugu Emra
return 1

yaparsın olur biter tamammı
işte öyle yaptım olmadı
sorun sende yada sphere versiyonunda
püff :(
bak gel sen bize sphere versiyonunu söyle yardımcı olalım hadi naz yapma sphere versiyon ne? bak açtığın zaman sphere yi en üstte menu çubuğunda yazıyor
55i versiyounum
Sorun çözüldü gördünüz mü deneme boşuna yapamazsın öyle sphere 55r serisine geç diyecem başıma çok büyük dert alıcam ama çok istiyorsan geç yardımcı olurus
PoliceX : 55i versiyounum

Çok eski versiyon 55R402'ye geçebilirsin.
o aynı mı?? o versiyon ?
Benden pes kolay gelsin..:sikkin
aynı versiyon mu o??
hayır birşeyler değiştirmek zorunda kalırsın heredot haklısın daha büyük bela olur :) sen 56b ye geç daha çok yardımcı olan olur hemde saçma sorular sormazsın orda herşey var
@basic
55i de takılan adamı neden 56b ye yonlendırıyorsun kı anlamıyorum uras versın 55r402 yı ogrensın sornra
gecmek istiyorsa 56b ye gecsin
arkadasım 55r402 yı ındır ve sadece kendı scp lerını kopyala ve sorun olursa yaz ben yardımcı olurum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.