Arkadaşlar ben evde kendi çapıma egomu tatmin etmek amacıyla bi pvp serveri kurdum Wolves Pvp serverinin script packini aldım ancak ben o script pack deki scriptleri serverimde nasıl aktif hale getiricem itemdef kısmından itemi çıkarmaya çalışıyorum bu komut kayıtlı değildir diyo script aktifleştirmeyi birisi anlatırsa çok memnun olucam teşekkür ederim şimdiden
Arkadaşım spheretables.scp dosyasını aç orada

scripts\defs.scp
scripts\magery.scp
scripts\trig.scp
scripts\spheretables.scp
scripts\items\itemb1.scp
scripts\items\itemb2.scp
scripts\items\itemb3.scp

gibi böyle kodlar görüceksin hangi scripti aktif etmek istiyorsan o bir klasör içinde olmalıdır sanırım örnek olarak klasörün adı Lacisto olsn yukarda verdigim satırın en sonuna

scripts\Lacisto\Lacisto.scp

İlk Lacisto Klasörün Adı
2. Lacisto.scp scp nin adı

bunları yaptıktan sonra serverı kapatıp açıyorsn sorun halloluyor.
Süpersin be kardeş valla ilk defa bu sitede bu kadar detaylı yardım alıyorum.

çok çok teşekkür ederim çok işime yaradı
Rija ederm kardeş yardımcı olduysam ne mutlu bana ;)
Şu anda bu yapdığım benim için çok büyük bi adım ilerde belkide iyi bi scripter olabilirim :D
Doğrudur Yawas yawas öğrenilir bu işler bir anda bastırmaya gelmez tavsiyemdir ;-);-)
Örneğin bi klasörün içinde 3 - 5 yada daha fazla script mevcut yanlızca o klasörün adını yazsak mesela C://Sphere/Script/Lacisto Şeklinde böyle olurmu ?
Olur sadece klasörü tanıtsanda olur ben direk script için söyledim ama sadcee klaösrü yazarsanda olur
Oke Eyw
ya beyler banada wolves pvp nin scpleri lazım yardımci olabılıcek warmı bana yha
Bu site üzerinden script pack yayını yapılmamaktadır.
Üye'nin iletişim adresini ekleyerek isteği doğrultusunda alabilirsiniz.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.