Server kurulu hazır.Her turlu scp ini ekledım guzelcene load edior ama add menusunde yada baska bi yerde spawnlardı npclerdı itemlerdi cıkmıor nedendırkı?uzantıları falan dogru
Scriptlerin Tam Deildir Dikkatlice Bak Bakalim Altlarina [Eof] ekle Olmadiysa Sphere Konsola R r Cek ! Sonra # Yapip Bi Daha Dene
okumuyor olabilir o zaman spheretables.scp den okutabilirsiniz.
Yav r-r cekerken %10 da takıLıyor indexing 50 scrpts dior %10 da kalıor.Ayrıca scp Leri forumdan aldım yanLıs deiLdir heralde . mesela npcleri aldım koydum load edebilior ama add menusune bakıorm eklenen bısı falan yok nerde cıkar olsa falan .Spawn yapımı nası oluor hani yerde kucuk kucuk objeler oluor sadece gmler gorebılıor falan spawn yapmak ıstıorum mesela mezarlara dancınlara falan..
Yaptım sımdı dosyaların bazılarında yokmus da bazılarında var olmasına ragmen yınede add menusunde yoktu mesela.
Sımdı r -r yaptım bu sefer %11 de patladı hep %10 da patlardı ..
Exception code=0c0000005, addr=05ee0e, in Main Loop
Bu scpleri load edince oLmu$ oluosa bende hepsını load edıor fakat menu ve worldde komutlarda hic bi deisiklik yok

Bu konu Tylean tarafından düzenlendi(2009-06-05 09:21, 14 yıl önce)
okumuyor olabilir o zaman spheretables.scp den okutabilirsiniz. dedigim gibi.
ORDAN okutma nasıL oLuyor biras acıklarsan ne gusel olur kardesım
hım Belki Spherenin versiyonu Kabul emtiyodur yada spherede sorun olabilir Scirptin içinden lazım olmayan bi script dosyasının içindekileri sil ekliceklerini kopyala içine yapıstır Eof yaz sonuna kaydet consola gel r yap enterle sonra bidaha r ye bas enterla sorunun ortadan kalkıcanı sanıyorum....

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.