Arkadaşlar Uzun Süredir Araştırıyorum Ama Bi Türlü Bulamadım En Sonra Buraya Başlık Açıyım Dedim Arkadaşla Bana Uo Genelindeki Bütün Meyve Sebzelerin Havuç,Pamuk,Karpuz Vs. Script Spawnları Lazım Nerden Nasıl Bula Bilirim Elinde Olan Varsa Paylaşırsa Çok Makbule Geçer.
sanırım items klasöründe sphere_fruits mi vegetable mi ne die bi scp vardı onun icinde hepsi var yada bi vegetable seller cıkar bk ordan:D
Eminmisin yok çünkü
Sıfır bir sphere aç save dosyalarını silme gir brit tarlaya fealn havuclara .info çek
yane sen olmadıgına eminsen bende olduguna emniim:D
Yok Ona Gerek Kalmadı Ben Scripti Buldum Spawn Olarakta Çıkarıyorum .spawn Komutuyla Spawn Gözüküyor Ama Bitki Çıkmıyor Nie Acaba Farklı Bi Yolumu War ?
Spawn olarak koymana gerek yok onların zaten spawnalrı var hiç ugrasmadım ama sanırım bir timer döngüleri var ve saniye dolunca olgunlaşıolar istersen scpti koy bakalım

script bu işte buradan bakıp id'sini yazıp .spawn komutla çıkartıyorum spawnama bitki çıkmıyr ben i_crop_cotton u çıkartma çalışıyorum mesela
Tmm işte sen gidiceksin i_crop_carrot' koycaksın yere misal xattr 010 felan yapcan o bi zaman sonra olgunlaşcak 2 kere tıklayınca cantana havuc gelir zaten sorna orda gene cıkıordu spawn yapmana gerek yk yane kendisini tekrarlayan bisey bu ben öle bliorm yane varsa kesin bi bilgisi olan söylesin yanlışsam dogrusunu ögrenim:D
Members
0.1
Evet, bir kere i_crop_carrot olarak ekleyip sabitlerseniz üzerinden ilk havuç alındığı andan itibaren otomatik olarak belli bir sürede yeni havuç çıkacaktır.
Arkadaşlar Bakın Ben Şöyle Yapıyorum .add i_crop_cotton La Çıkarıyorum Yere Sonra .xattr 10 Yapıyorum Bunu Sonra Üstüne Tıklıyorum Alıyorum Çantama Yün Olarak Düşüyor Ama Yerdeki Kayboluo Ben Aldığım İçin ? Çözüm ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.