arkadaşlar herşey yapılı ben ewden serverı actım yaptım sphere.ini ayarlarını ... sonra internet kafeye gırdım arkadaşlar onunde gırdım serverime ama resimde arkadşalarım gırıyor donuyor conneting diye kalıyor serverın adı geldıkten sonra ınternet kafedede ılk oyleydı sonra duzellttım evden geldım oldu arkadaşlarımda nıye olmuyor sabit ip leri olmadıgı içinmi :S internet kafenın ip sabitti :S
he serveri sen evden actin cafeyeden arkadaslarin girmesini istiyorsun sımdı yaptıgın sphere.ini hatali ondan taliliyor yada onlara verdigin ip yanlis sphere inin en altini yaz bakayim.
ya ben girdim interneten ilk başta no mercy yazısı gelıyordu.... donuyordu tekrar eve gıttım ınternetten arkadasımın ve kendı accımın şifresine girdim sorun kalmadı al en altı sphere .ini
kardesim ordaki // [slash] ları silsene neden slash koyuyosun bu belki bir cozum olabilir denemeni tavsiye ederim.
Spherede // [slash] lar kilit görevi görür.Eğer onları silmezseniz kilitli konumda olur ve yaptığınız değişiklikler çalışmaz.Bu da benden size bi bilgi :)
slash yazmıyor :SS: hangisi slash :S
Slash dedikleri / işareti.
hepsinimi silecem sphere.ini deki bütün slashlerimi :S
arkadasim sen hicbirsey yapmamissin sana anlatayim simdik ilk once modemıne gırıorsun nat yada ip yonlendirmeye gir orda iplerini ayarla sonra fire wall kapa sonra sphere.ini soyle yap

[SERVERS]
xxx / serverin ismi
127.0.0.1
2593

xxx / serverin ismi 2 si ayni olmasin yukaridakiyle
xxx.x.x.x. / adamlara verecegin ip [www.whatismyip.com] ip bakabilirsin.
2593
beyler kimse yardim etmesin boyle ayip terbiyesizlik gormedim ya ne bır hakaret edildi ne bir saygisizlik kafasina gore gaza geliyor kendisi yapsin bakalim. yapilanlari soyluyoruz ...
Yahu lemilemi,bu platformdan yardım almazsan bizde çok seviniriz.Millet el birliğiyle yardım etmeye çalışıyor,ahmak ahmak konuşuyorsun.Biliyorsan yap o zaman.Eğer ki pişman oluyorsan,sormazsan bizde çok seviniriz.Başka platformlarda yardım istemen iyi olacaktır.
hayır sınırlendırıyor ben kımım daha bılmıyorsunuz .... neyse yardım edin lütfen
lemilemi sen kimsin? doğru düzgün konuş önce yardım istiyosanda doğru düzgün iste...babanın uşakları değil burdakiler...

sorununa gelince de portlarına bak 2593 kapalı olabilir. başdaki slash işaretlerini sil eğer hala ölelerse. olmazsa gel tekrar olmadı dersin
Sen kimsin ne yapalım yani? Açıklada bilelim önemli kişiliğinizi.
Ben tanıtayım ; slash denilince bunu işaret değil de yazı olarka arayan ve edilen yardımlara da ahmakça cevap veren biri . Memnun oldunuz mu ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.