Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

siz kimsiniz !_kostok cok saol bi tek sen cıktın uygar olan cok saol :) :) :) saol basic kım oldumu özel mesajdan alın... saol basic o ılkbastakılerı dimi iki tane slashleri // bu gibi sizsiniz ahmak
Sen kendine yardım edenlere böylemi davranıyorsun?.Sen daha dur sen şimdilik servera girerek % 1'lik bölümü hallettin.Ama unutmaki senin karşına çıkıcak %99 luk sorun kaldı.Elbet kucağımıza düşersin.Bizde seni ozaman poh pohlarız.Sen merak etme;-)
yüzüne tükürsem yarabbi şükür dicek ! adam teşekkür etti !
Adamda beyin yokki okumayı bilmiyor.
Bende Beyın Var Sende Yok Lütfen Güzel Konusalım Tmm Ben Hatalıyım Tmm Sorunuma CEvap Yokmu :(
Ben sana kucağımıza düşüceksin dedim demi.Bana beyinsiz diyene bak.Kendi beyinsizliğinin cezasını çek bakalım.
Yoo tmm ben yardımımı aldım :) ama yıne olmadı araştırmaya devam ... hakaret etme !

Bunlar senin işin düşünce nasıl kişiliğinin değiştiğinin bir belgesidir.

Bu konu tedbunndy tarafından düzenlendi(2008-11-06 23:44, 15 yıl önce)
Lemilemi belli ki yenisin şimdiden gözümde kişiliğin oturdu bir daha topicde yardım ararken seni görünce 2 kere düşünücem insanların gözünde şuan kişiliksiz bi velet haricinde bi değerin yok
Marlock sana özel mesaj attım oku lütfen :) beyler yardım yokmu benı bılen bılır sız yanlıs anlamıssınız
lemilemi : hayır sınırlendırıyor ben kımım daha bılmıyorsunuz .... neyse yardım edin lütfen
Ulan Bebelik Gordumde Bukadarıda Yuh...
Bİ YARDIM ediceksiniz sadece o kadar benım sızse ne kötülüğüm oldu olduysa gösterin hadi... resim le ne cevabım oldu kötü

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.