Başlıkta anlaşıldığı gibi ore sistemli jail sistemi yani ore kasarak süresi dolucak bu scripti atarmısınız Şimdiden sağolun bugsuz olursa Sağolun tekrar
emredersiniz. başka bir arzunuz? hep söylemişimdir daimada söyliyicem, bir işin ucundan tutki takıldığın yerde biz sana yardımcı olalım.
(bütün scripti ben yazıp sana gönderemem ya. sanırsın ki sana değil bana lazım script.)
:no
Kardeşim ßEN İSTEDİM vericeksen verebilirsin yazdıkların senin fikrin verenler oluyor merak etme vermessen eyvallah.
Bu şekilde hiçbir yere varamazsın, ayrıca ben senin kardeşin olmadığım gibi hiçbirşeyinde değilim. aradığını bulman dileğiyle.

* Bu şekilde herkezin her istediğini vermeye devam edersek insanlarda beleşe konmaya devam eder.
Vermek yerine, algoritmasından bahsetsek ve kendileri birşeyler yapsalar bu onlara "+" olarak geri döner ama nerdee.
Zeus : Bu şekilde hiçbir yere varamazsın, ayrıca ben senin kardeşin olmadığım gibi hiçbirşeyinde değilim. aradığını bulman dileğiyle.

* Bu şekilde herkezin her istediğini vermeye devam edersek insanlarda beleşe konmaya devam eder.
Vermek yerine, algoritmasından bahsetsek ve kendileri birşeyler yapsalar bu onlara "+" olarak geri döner ama nerdee.

Katiliyorum ! Bazilari Butun Bi Serveri Bizden Topluyor !
insanları aşağılayıp küçük düşürmekten vazgeçin adam istemis varsa elinde verirsin yoksa ne yazıyorsun neymiş emredermiş zeus bu aralar millete çok ters cevap lar veriyorsun biraz olumlu düşünmen lazım
Bişey istemeninde bi adabı var yazıdaki pişkinliğe bakarmısın.
Emretmek tarzında isterse karşılık olarak böyle bir cevap bence oldukça olumlu.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.