arkadaslar dün world spawns programı ile bütün spawnları eklemistim servera vendor ve npc spawnlarını fakat bozuk cıktı vendor menülerini ayarlamadan denedigim icin vendorlara cift tıklyıınca hata veriyor yeni yaptıgım vendor sisteminde sorun düzeldi simdi world'deki bütün canlıları nasıl yok edebilirim yeniden dizicem cünkü.
Öhö öhö.. Çok yaptım bunu..

Şimdi exe yi kapat.. Sphere Items de charicons.scp olacak bunun uzantısını txt yap yani scp olarak görmesin..

2. olarak Sphere Chars scriptine girim hepsinin uzantısını txt yap yine aynı şey hiç birini görmesin scp olarak.. Yalnız bunların içinden alacağın tek şey

defname=c_man veya c_woman olarak arattırıp bulacağın şey.. Yani yoksa sen bile oyuna giremezsin id n olmadığı için.. Bu c_man i farklı bir scp ye kopyala.. sonra sphere yi aç.. tonlarca hata verecektir..

Biraz bekle running dediğinde gir oyuna teyit et silinmişmi diye sonra save yap..

Txt leri geri scp ye çevir..
forchars kullanarak yapabilirsin.

* Sorgu forchars ( 60000 )
* Eğer baseid si i_worldgem_bit ise
* Sildir
* Sorguyu kapat
Bazıları worldgem bit olmaya biliyor (Vendor Spawnları)

type t_spawn_char olarak aratırsa daha stabil olacaktır..

Benim yöntem daha eğlenceli
tamam saolun oldu
Benim vermek istediğim forchars ı kullanma mantığı , mantığını bildikten sonra istediğini check ettirerek gerekli işlemleri yaptırabilir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.