Merhaba,
55r kullanan kaldımı yahuu? Kimsede sorun belirtmemiş sanırım, herkes çözüm üretmiş.
Teot un kodlama yönünüden bir halledilme şekli yok. Sadece geciktirme mahiyediyle yapışmış şeyler. 56b kullanılması bu bakımdan en doğru karardır.

Teşekkürler
@Mac-Fusion

Malesef ki çoğu kişi şuan 55R kullanmakta.Teot'un dediğin gibi speech ile çözümü yok.Speech olarak algılamıyor sphere.Yazılan kodu algılıyor ister çıksın çıkmasın.56b teot fixli iken niye 55R anlamıyorum.
cunku bası scriptLeri 56b de calıstıramıyoruz ..
Tesekkurler .!
Aynı scripti editleyerek 56b ye geçirebilirsiniz ama...
[DewiLX] : cunku bası scriptLeri 56b de calıstıramıyoruz ..
Tesekkurler .!

Ben 55 emulatorunde kullandığım bir script'i 56b emulator'unde çalıstıramama gibi bir durum göremedim..
ya 56b serv.name leri serv.servname filan alıyor ya onun gibi bir kaç küçük değişikliği yapamamışlar çalışmıyor diyor...
55r4 Den 56b Gecmek İcin <serv.name> 'ler <serv.servname> Olcak <region.type> 'ler <region.uid> Olcak Sanirim Dokumanlarda Var Gerekli Bilgi Zate Okumamaniz İcin Koydular Yazdilar..
Master
59.2997
56b yeni release'ler ile birlikte <serv.servname> yerine <serv.name> kullansanız da çalışıyor.
Slothere PM den O 56bnin Yeni Release'nin Link Atarmisin Aradim O Kadar Bulamadin ;)
Onu Biliyorumda Hangisi Ordan Kac Tane Var : )
February 08 2008, 12:30 olan hepsi
Tesekkur Ederim Narsia ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.