Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

s.a ben bi vido yaptım saat 22:23 te bitti 26 ocak 2008 avastı devre dışı bırakmıştım çok kasmasın die :) nese ben bu videoyu sizinle paylaşmak istedim çok yararlı olacağına kesinlikle eminim 0 hata 0 bug :D ve upload etmenin zorluğunu öğrendim video 250mb ama winrarla sıkıştırmayı becerdim 30 mb yaptım :)
tamamen kendi serverim kanıtlayabilirim orada BladeShard yazıo o benimki :)
alıntı değildir. kendim yaptım yakında serverime beklerim :utangac1

https://rapidshare.com/files/86859699/sphere_videolu_.rar

alıntı değildir sevdiyseniz bi teşekkürü haketmiş olurum :)

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2008-01-27 02:11, 16 yıl önce)
Novice
-14.8
Eline Sağlık
eyw sağol güzel olmuşmu :)
kadras bişi diyecem sylon u çalmışınız kısaca ?
ne sylonu yaw :) ne diyon sen
Büyük İhtimalle İndirip AÇmamıştır :)
ayrıca viox un devamıdır.

hayır sylon baal yani yaşar tarafından açılmıştır. ve bu kadhras denen kişilik türkiyenin mi ne ilk levelli serverı demiş hayal gücü ya cok geniş yada yeni başlıyor uo ya anlam veremedim yani parayla falan mı aldınız tüm scpleride aynı...

Bu konu Rexos tarafından düzenlendi(2008-01-27 01:23, 16 yıl önce)
siz söleyin konuyu karıştırmayın nasıl olmuş video :)
nedemek karıştırma bide proje lideri kadhras yazmış güldüm :)
Novice
-14.8
Rexos : kadras bişi diyecem sylon u çalmışınız kısaca ?

Bilip Bilmeden konuşmayalım aynı sylon un scriptleri ile açtık birde o ilk sylon ismini inside uo dan bulmuştur haberin olsun ;)
bişey diyecegim, sylonun isminin nereden bulunduğu umrumda değil arkadaşım oraya proje lideri kendi nickini yazıorsan alıntıdır falan filanda yazacaksın ne hakla yapıorsun bu işi ve sen o scriptleri nerden buldun yaşar abinin böyle bişey yapcagını sanmıyorum..
disquested sen haksızsın doğru diyo arkdaş sylonun ismini ve scler çalınöış
destege ihtiyacım yok arkadaşım genede saol
Ya Çoluk Çocuk GEliyosunuz Yok Şu Çalıntı Yok Bu Çalıntı Nerden Biliyosunuz Çalıntı Oldugunu.

Hepsini Kendimiz Yazdık.

O Scriptlerde Çoğu Kişinin Emeği var.
Başta :

Michael
Kell
Chernobel

Olmak üzere.
ya şu türkiyede şuana kadar açılan serverların %95inin scriptlerinde en az 1tane başka serverın scripti var boş işler yani bunlar.. Millete çamur atmayın kendiniz kendi scriptlerinizle açın serverınızı da millet çalanlara değil de kendi yapanlara özensin..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.