Arkadaslar Ben sphere Ayarlarının hepsini Yazdım Sphere çalıstırınca bir hata çıkmıyo sonra Onu alta alıyorum sonra client 2.0.3 e giriyorum id ve ip mi yazıyorum ama Could not connect to server yazıyor acaba Login.cfgmi Yalnıs? lutfen yardım edin bu arada account yok ondan olabilirmi yardım ederseniz sevinirim....
login.cfg 127.0.0.1,2593 ise ve sphere.ini de doğru clientı yazdıysan sorun olmaması lazım o hatayı login.cfg yanlışsa veriyo bildiğime göre account için sphere.exe yi açıp /account add desertman password 1111 yaz sonrada /account desertman plevel 7 yap okadar login .cfg dir kanımca sorun
aga çok saol da account nasıl açcam detaylı bir sekilde açıklayabilirmisin?
bak o siyah şey varya /account add (nickname) password (sifre) parantezin içlerini doldur sonra bu accounta plevel vermek için /account (nick) plevel 7 yapıcan sonra bu acc le bu sifreyle oyuna gircen .gm yazcan sonrada .tele .tele .add fln filan :D anlıyosan staticliycen fln
Aga heryeri anladım fakat siyah yer nere aga?:lol
la sphere.exe yi açıyon ya remote mu diyolar o şey işte komutları yazdığın hani :D
aga simdi dediklerini yaptım unknown username.try using a geust username diyo?
hmm sphere.ini yi aç

///////////////////////////////////////////////////////////////
//////// Account Management
///////////////////////////////////////////////////////////////
//Code for servers account application process
//  0=Closed,       // Closed. Not accepting more.
//  2=Free,         // Anyone can just log in and create a full account.
//  3=GuestAuto,    // You get to be a guest and are automatically sent email with u're new password.
//  4=GuestTrial,   // You get to be a guest til u're accepted for full by an Admin.
//  6=Unspecified,  // Not specified.
// To enable auto account you must set this to 2
AccApp=[red]2[/red]

kırmızıyla yazılı yeri yap sonra herangi bi şeyle oyuna gir sonra o account nameini unutma sphere.exeye gel /account (girdiğin account name) plevel 7 yap sonra .gm daha sonrada .tele .tele .add
aga ben heç bisi anlamadım k.bakma msnnimi versem orda anlatsan pls lutfen msn adresim [email protected]
hemn eklersen sevinirim...
Basic Adamı Tamamen Yanlış Yönlendirmişsin :)

Account açmak için : Sphereserv.exe consoluna (saatin yanındaki mavi boncuk simgesine ) çift tıklıyoruz.
Ardandan account add desertman 1234
sonra account desertman plevel 7
yazıyoruz.
ardından oyuna giriyoruz.
Login ise = 127.0.0.1,2593
aga çok saol saol saol saol saol saol oldu
Aynısını yazmadım mı ya :D Biraz aceleci bi dille de olsa aynı şeyleri demeye çalıştım :)
sende saol:D
desert bu arada her şey için ayrı topic alma güncel bi topicse onun üstüne yaz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.