Arkadaslar Spherem Durduk yere kapanıyor ne debug hatasi veriyor nede hata 5 6 saat geçtikten sonra kendi kendine kapaniyor yardimci olursaniz sevinirim şimdiden teşekkurler
Kendi kendine kapanıyor derken sebepsiz yere bir "spheresrv.exe" imkanı yok kapanmaz, log kayıtlarınız var ise göz geçirin derim. İllaha ki bir sebebi vardır. :O_o
Peki Bakıyorum Bişe Cikmassa Buraya Yazarim Kardeşim Tesekkurler Cevapladigin için
Dikkatlice bakın ve tekrar buraya yazarsınız. :utangac1
şöyle bi durum var [events fix] bole eventi events +fix sphereskils.scp verince hata veriyor ama [events e_fix] events +e_fix verince hata duzeliyor.Olabilir mi ?

Bu konu Zippos tarafından düzenlendi(2009-03-31 09:30, 15 yıl önce)
O eventin doğrusu aşağıda verdiğim gibi olacak. :utangac1
[events e_fix]
:DEBUG:__ # | _____ function _____________ | ticks passed from previous function start ______
15:56:DEBUG:>> 0 | CServer::OnTick | +0 <-- exception catch point (below is guessed and could be incorrect!)
15:56:DEBUG:>> 1 | CServer::SocketsReceive | +0
15:56:DEBUG:>> 2 | CGObList::RemoveAtSpecial | +32
15:56:DEBUG:>> 3 | CGObList::OnRemoveOb | +0
15:56:CRITICAL:Error Pri=2, Code=-1073741819, Desc='Exception', in CServer::Tick() #4 "receive"
bunu buldum ensonunda bi bakarsan sevinirim
Bunu logdamı buldun consoldamı gordun ? :con
consolda
Bana o consoldan o debugun fotoğrafını buraya koyarmısın, tam çözemedim de görmekte fayda var. :huh
atiyorum bir syn https://img16.imageshack.us/img16/7917/dsadsadasw.jpg buyur ne oldu bulabildinmi seni bekliyorum :S

Bu konu Zippos tarafından düzenlendi(2009-03-31 11:47, 15 yıl önce)
Kapanma sorunu bundan olamaz, buda bir sorun fakat bu consolu kapatmaz. Başka bir sebebi var bunun ama nedir çözebilmiş değilim, biraz daha araştır scriptlerini ve (55i vb.) scriptler varsa bu yüzdende debuga girebilir. :?
eet 55i scpler var hediye sistemi kapanmasinda rol oynarmı ama actiktan 4 5 saat sonra kapanıyor
Sasa isimli kişiye remove 1 çekilmiş herhangi bir chara tekrar remove 1 çekip bak sorun ondan olabilir.
tmm ona bakiyorum zaten lexis başka sorunum var sphere actiktan sonra 5 6 saat sonra server kapaniyor kendi kendine bundan olabilirmi veya başka sorunmu ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.