DB.QUERY "SELECT * FROM accounts WHERE status='0'"
Bu kısımdan anlayabildim şahsen.

Bu function zaten SphereServer nettede bir php acc sistemindede var biliyorsundur :D .Ordada accleri sphereden çekiyor.
Bu sistem benim yaptıgım şekilde hiç bir yerde görülmedi.

Senin vermiş olduğun farklı bir olay Function aynı ancak php fusion değil.Bunu burda deiştirerek kendini küçültme derim.

Mantık aynı işlev farklı.Neyse saçmaladan bu platformda bir şeyler paylaşılamayacağını anlıyorum zaten.

Egonu tatmin etmek istiyorsan ayrı bir konu.Şahsen bende ego gibi bir şey kalmadı. Saçma sapan sphere scpleriyle uğraşmıyoruz artık.

Birazcık büyüdük biliyonmu.
Yahu dostum 2 tane satır değiştiriyorsun. .login>> yazan yeri .user_name>> yap geç git yahu :D bu kadar komik olma. Haklısın büyümüşsün (: Ama dün Xantier'e çalıntı diyen adam kendi yapmış gibi gösterirse bişeyi ben ona büyümüş demem. 2 satır kod düzeltince senin mi oluyor mantık orda işte verdiğim linkde yazıyor. Aynısının laciverti.
Tamam eyvallah.Lafım yok sen kralsın abi.Özür biz bişi bilmiyoruz bu alan senin çöplüğün bir daha dolaşmayız.Tamam abi.
Sadece kendimle seni kıyaslamanın saçmalık olduğunu düşünerek lafımı kesiyorum.

Eğer birilerinin işine yarıyacaksa Ben sadece Mantığımı verdim.Gerisi boş.Düşünmeden yapılan 30 sayfanın bence düşünerek yapılan 1 sayfalık yazıya denk olduğunu düşünüyorum.

Bu platforda yazılan her yazıma zaten bir kusur aranmakta dahada bir şey demiyeceğim.
demirsoy23 : Tamam eyvallah.Lafım yok sen kralsın abi.Özür biz bişi bilmiyoruz bu alan senin çöplüğün bir daha dolaşmayız.Tamam abi.
Sadece kendimle seni kıyaslamanın saçmalık olduğunu düşünerek lafımı kesiyorum.

Eğer birilerinin işine yarıyacaksa Ben sadece Mantığımı verdim.Gerisi boş.Düşünmeden yapılan 30 sayfanın bence düşünerek yapılan 1 sayfalık yazıya denk olduğunu düşünüyorum.

Bu platforda yazılan her yazıma zaten bir kusur aranmakta dahada bir şey demiyeceğim.

Bak dostum, mantık güzel iyi hoş eyv. lafım yok fakat şöyle düşün. Forumda yada Üye listesinde adamın account ismi yayınlanıyor. Bundan daha kötü bi yön varmı ? Sen direk Account isimlerini yayımlıyorsun, birde böyle düşün ;) Mantık kötü demedim ki sana ben ? Benim sana dediğim olay şu "Ben yaptım", "Aynısı değil", "Hiç biyerden alıntı yapmadım","Koca dökümandan iyidir" bunlara laf söylüyorum dikkat ettin mi?

Ek olarak senin verdiğin functiondaki hataları inceleyelim; Aşşağıda kalın yazılan yerlere dikkat et.

Yok bir önemi yok önemli değil.Dediğim gibi basit bir scp sadece mantığına yön verdim demek istemiştim.Bunu sen ben veya başkasıda yapabilir ancak farklı bir düşünceyle.

Xantier olayına gelince dahada laf etmicem.Dün o olayı kanıtlama adına bir mesaj attıgımda postta direk daha kimse bişi demeden kilit atılıp.
Ardındanda kuru bahane olarak Lucreteusun yazımı düzenleylip -1 yazması üzerinde bende tekrardan düzenleyip düzgün bir şey yazdım.

Sonradanda ACC ban. Sebep sordum . Yazdıgımı düzenledin dedi :) Eee Yazdığını düzenlemesem konunun ne oldugunu anlayan olmucaktı be kardeşim.Sadece bu platform AKP iktidarı gibi biraz diyorum.Bundan sonra hiç şey hakkında bu platforma tek mesaj atmıyorum.

Yazık diyorum. sadece.

Bu sistemdede bahsettiğin herşey benim sitemde mevcut Leon Jade. Şifre değişikliği vesayre işte.Hepsinide ÇALDIM.
Lütfen kanıtlarını koyar mısın gerçekten merak ediyorum neyi kanıtlayacağını..
Adept
4.3
Bütün basligi okumadim da, sadece Destroy'un en bastaki sistem tanitimini okudum. Yeni üye olma, sifre degistirme gibisinden kücük iki PHP fonksiyonu yapip, hazir sistemlerin icersinde gereken yerlere o fonksiyonlari ekleyince sorun kalmaz. md5 sistemlerde de sorun yok, sonucta o sifre kayit olurken sifrelenmemis haline ulasmadan fonksiyon calistirilabilir.

Bir de anladigim kadariyla tartisma olmus, yok sistem benim, yok onun diye. Ben bunu zaten Dipsizkuyu'dan beridir kullaniyorum, Nimloth'da da kullandim, Minax'da da ayni sistem etkindi. Dolayisiyla böyle bir tartisma cok yersiz. Aklina fikir geldiyse yazarsin, yayinlarsin, fikrini paylasirsin, öbür türlü susarsin. Bu tarz seyler ve daha fazlasini yapacak bircok adam var bu platformda.
Neran : Bütün basligi okumadim da, sadece Destroy'un en bastaki sistem tanitimini okudum. Yeni üye olma, sifre degistirme gibisinden kücük iki PHP fonksiyonu yapip, hazir sistemlerin icersinde gereken yerlere o fonksiyonlari ekleyince sorun kalmaz. md5 sistemlerde de sorun yok, sonucta o sifre kayit olurken sifrelenmemis haline ulasmadan fonksiyon calistirilabilir.

Bir de anladigim kadariyla tartisma olmus, yok sistem benim, yok onun diye. Ben bunu zaten Dipsizkuyu'dan beridir kullaniyorum, Nimloth'da da kullandim, Minax'da da ayni sistem etkindi. Dolayisiyla böyle bir tartisma cok yersiz. Aklina fikir geldiyse yazarsin, yayinlarsin, fikrini paylasirsin, öbür türlü susarsin. Bu tarz seyler ve daha fazlasini yapacak bircok adam var bu platformda.

Yok ben benim demedim ki yahu yanlış anlamışsın, daha öncede kullandım yaptım aynı şekilde dedim (: E tabiki var bu arada platformda arkadaşlarımız ...
Adept
4.3
Daha ziyade Demirsoy arkadasimizi kastetmistim zaten. ;)
Sana bir sey diyeceksem, PMden derim ayrica xD PMine de cevap yazmam gerekiyor daha da, üsendim ya.
Bende bön bön "yeni mesajınız yok" bölümüne bakıyorum :P
Neophyte
-1.7
Arkadaşlar tartışacağınıza güzel birşeyler yapın. :) acc sistemi mesela çok güzel olurdu laininki gibi ama daha kolay kurulumu olan bir sistem gerçi onun kurulumu kolay ya neyse onun gibi güzel bir acc sistemi yaparsan çok güzel olur. Bir de herkes tam olarak yapmayı bilmiyor mesela server açık mı kapalı mı kaç kişi online kaç staff online (veya bekleyen page) geniş istatistik bilgileri vs. buraya hepsini eklersen güzel olur ister açıklaması ile ister açıklamasız tam olarak ne yapılmasını gerektiğini söylerseniz herkes teşekkür eder diye düşünüyorum. :)
Çocuk uyuyor sessiz.. :)
Arkadaşlar kusura bakmayın, kişisel ve ailesel problem yüzünden fazla vakit ayıramadım sistem'e. Bu pazar akşamı muhtemelen sistemi bitirmiş ve yayımlamış olurum. FTP,Local ve Mysql olarak 3 sistemli yapmayı düşünüyorum. Umarım güzel olur. Tekrar tekrar, herkesden özür diliyorum.

Not : Soruları olan arkadaşların sorularına cevap vermeye çalışacağım yinede...
Ne oldu sistem acaba merak ettim..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.