Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Sphereyi açıyorum ve aşadaki sorunlarla karşılaşıyorum

ve soonra sphere.pıd dosyası çıkıor nasıl düzelticem
1-) Sorunu Tam Anlıyamadım Ama Şöyle Birşey Yap
.gouid Sphereadaki Serail Numaraları Yaz Ve Onları Sil
2-) Sorun Tiledaten Kaynaklanıyor Client Yaptısaysan Veyha herhangi bir clientin uzantasını deştirerek tiledate.mul yap
1 incisini yapamdım :( hiç anlamıorum bu işlerden sphereyi açtıktan bi süre sonra sphere.pid dosyası çıkıo
bak indirdiğin serverlarla birlikte mesele tiledata.us gibi bi dosya gelir ultima klasörüne ordaki güvendiğin bi tiledatanın uzantısını .us se mesela .mul yap ve öyle kaydet bi önckeinin üstüne yaz onu.

ilk sorunda da bi sorun dikkatimi çekti save dosyası olcak sphere ın içinde orda galiba spherestatics.scp dosyan yok öle bi ot defteri aç adını spherestatics.scp yap içine [eof] yaz kapat yeniden başlat uid lerede hepsine .gouid 040000306 yaz mesela ilk sıradfaki itemın olduğu yere götürür seni bulunduğun noktadaki itemı sil tüm o hataların uidi yazıyo hepsine teker teker git ve onları silersen o hatalardan kurtulmuş olursun
teşekkürler hallettimde şimdide bu çıkıo :S

ERROR:(sphere_msgs.scp,198)Setting not used message override named 'fishing_4'
ERROR:(sphere_msgs.scp,199)Setting not used message override named 'fishing_close'
ERROR:(sphere_msgs.scp,400)Setting not used message override named 'lumberjacking_close'
ERROR:(sphere_msgs.scp,403)Setting not used message override named 'lumberjacking_tool'
ERROR:(sphere_msgs.scp,423)Setting not used message override named 'mining_close'

FATAL:Unable to create socket!
FATAL:Server terminated by error -9!
sphere_msgs.scp i buraya koyarmısın ordan bakalım bunlara göre bu arada galiba sphere açık kalmış alt+ctrl+delete yapıp işlemlerden sphereserv.exe yi bul ordan işlemi sonlandır de öyle başlat kaç tane varsa orda sonlardırırsın...
Basic : bak indirdiğin serverlarla birlikte mesele tiledata.us gibi bi dosya gelir ultima klasörüne ordaki güvendiğin bi tiledatanın uzantısını .us se mesela .mul yap ve öyle kaydet bi önckeinin üstüne yaz onu.

ilk sorunda da bi sorun dikkatimi çekti save dosyası olcak sphere ın içinde orda galiba spherestatics.scp dosyan yok öle bi ot defteri aç adını spherestatics.scp yap içine [eof] yaz kapat yeniden başlat uid lerede hepsine .gouid 040000306 yaz mesela ilk sıradfaki itemın olduğu yere götürür seni bulunduğun noktadaki itemı sil tüm o hataların uidi yazıyo hepsine teker teker git ve onları silersen o hatalardan kurtulmuş olursun

ee ben nededim :)
adam yapamadım dedi açıkladım niye böle bişi dedin ki :)
Members
0.1
Mislinked item sorununuz için Sphere'nin forumlarında biraz gezinti yaptım. Bu sorunla daha önceden karşılaşmamıştım. Sonuç olarak tahminimle örtüşen cevaplar buldum. (Büyük ihtimalle) Bir NPC'nin kullandığı bir item silindiğinde, scriptsel açıdan birbirine linkli iki itemden biri silinmişse veya basitçe sadece bir item silinmiş ise bu sorun oluşabiliyormuş. Yapman gereken şey olasılıkları hesaba katıp sorunun olduğu yeri keşfetmen. Bu açıdan iyi şanslar :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.