Arkadaşlar Player Oyundan Çıkınca tam Olarak şu Kordinata atıyor 5468,1105 Sciprt Baktım hiç bi yerden düzeltemedim en son SphereWrold Spherechars ve Spheredata Baktım Bu kordinatları orda yazıyodu O kordinatı değiştirdim Düzeldi fakat başka Kodinat yazınca Playeri o Kordinata atıyor oyundan çıkınca Normalde Player oyuna Nerden çıktıysa orda başlaması gerekmekte Nasıl Ayarlıcaz bilen varsa bi yardım edebilirmi

Spherechasta Kordinat

[WORLDITEM i_memory]
SERIAL=0400285a9
COLOR=01
TIMER=153
LINK=02033d
ATTR=04
MORE2=0176ac0f
MOREP=5468,1105
LAYER=30
CONT=0231cf

Morep yerine Ne Yazalım ki Player Oyundan Çıkınca Çıktıgı Yerde Kalsın ?
player logoutunda sorun var galıba durduk yere neden atsınkı kontrol et ıstersen logınlerını logoutlarını bı karısmıstır belkı
Novice
-14.8
morepi sil olmadı src.act.p dene :P
Şimdi bi ton şey yazacam ama artık yani gerek duymuyorum bu konu daha önce açıldı nedenleri söylendi. Sphereworld deki kordinatı yazıyorsun buraya. Ki yazdıgın şeyin CHAR oldugunu söylemene rağmen verdigin örnek bir iteme ait. Artı sphereworld den sildigin bu kordinatlar eğerki o hesap ile girdiginde düzgünse sorun yok demektir.

Yani kısaca şöyle söliyim sen bir karakteri eğerki britainde logout oldugunda o söyledign koordinatta oyundan çıkıyorsa. O zaman logout triggerlarını aratırıcaksın. Yada .xshow events ile kontrol edip üzerindeki eventleri tek tek kontrol ediceksin. Yada olmadı teot fix scp kullanıyorsan ondaki functionları kontrol ediceksin. Yada gene olmadı. O zaman login functionlarını eventlerini kontrol ediceksin. Bunları yaparsan herhangi bir sonuç elde edemezsen. O zamanda bir bardak soğuk su alacaksın. Lıkır lıkır içiceksin. Burhen Altintop hayratındada su içebilirsin oda olabilir. Ve en sonuncusuda pack kullanıyacaksın. Bilmedigin incelemedigin scriptleri eklemiyeceksin.

Yedin bitirdin yani.

Oh rahatladım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.