Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Arkadaslar Cons ve Seerlarda hiç bir komut calısmıyor invis'dir invul dur Go'dur .admin'dir Commans Scp'ye Ekledim Ama Genede Çalışmıyor Cozemedim Bir Turlu Baska Ne Yapmam Gerekiyor.
bazen banada oluor commandsa kayded resync pouseyap sora save al serveri
kapat aç çalışması lazım ben öle yapıorum we işe yarıo ;)
olmadı denedim ne yapcam yha
Silindi
Members
0
kayakaan : bazen banada oluor commandsa kayded resync pouseyap sora save al serveri
kapat aç çalışması lazım ben öle yapıorum we işe yarıo ;)

Arkadaşım Yanlış Açıklamış.Uzaktan Yakından bir alakası yok.Mute atılmış ve ses gelmeyen bilgisayara reset atmak gibi birşey senin söylediğin.:D

Gelelim arkadaşın Problemine...

Walla sabah sabah saat 07,38 İi günümdeyim :D hadi yine iisiniz :p

Bak arkadaşım ;

Her spherede scripts klasörünün içinde bir commands.scp olur.

Diceksin ne işe yarar bu scp;bu scpden banane.

Hayır kesinlikle sanane değil.Bu scp tam olarak seni ilgilendiriyor.

Plevele göre kullanılan komutlar burada yer alır.

Örnek benim commands.scpem :

[PLEVEL 2]
SINFO
star
AFK
WHERE
BANKSELF
ADMIN
GETIR
XGO
GO
INVIS
PG
S
SA
SUICIDE
TELE
STONE
XSTONE
INVUL

Bak mesela bu komutları Plevel 2 Kullanabiliyor...

Anlamışsındır İnşallah.Eğer sorun çıkarsa pm atabilirsin ;)
Requiem115 : Arkadaslar Cons ve Seerlarda hiç bir komut calısmıyor invis'dir invul dur Go'dur .admin'dir Commans Scp'ye Ekledim Ama Genede Çalışmıyor Cozemedim Bir Turlu Baska Ne Yapmam Gerekiyor.

ilk mesajımdada belirttim Commans Scp Yi Ayarladım Ama Nedense komutlar Kullaanılmıyor Baska Bir Yerle İlgilisi Var Sanırım Ama Hangi Scp Yada Hangi Bölüm
ßen o commands.scp yi bulamadım ya :D
Taqa tuqa valla iyi günde böleyse kötü günü düşünmek istemiyorum :)

consuna seerine c_man_gm bodysi ver commands scp ye bak bi arada bi yerde [eof] sıkışmışmı

bide 56b kullanıyosan

f_oncommand mıydı f_on_command mıydı ikisinden birisi

bu serv triggerlerinden sonra return 1 gibi bişiler varmı onlarada bi bak...
.Tele yazınca spellbook unuz yok diyor :D

Bu konu swordstalker tarafından düzenlendi(2007-10-12 18:59, 16 yıl önce)
swordstalker : .Tele yazınca spellbook unuz yok diyor :D

.gm 1 olmamış o zaman
Sağ ol holygun yaptım :D birde pandoras box çalışmıyor spherede ? sphere için pandoras box gibi bir program var mı

birde az önce .gm 1 yaptım ve biraz teleport yaptım sonra npc yaratıp öldürdüm vs. ama şimdi .tele yapınca ossuruyo :D

.afk yazınca bile fizzliyor ama afk ye girip çıkıyor yalnız teleport olmuyor :D

Bu konu swordstalker tarafından düzenlendi(2007-10-12 19:29, 16 yıl önce)
kendi hpni yane hitsini 100 yap yane .hits 100 demen yeterli olcaktır (yane bndede bazen öle oluyo statların asırı kaçmıssa 100leyince düzeliyo
gm yapmamış olabilirsin .gm1 komutunu dene olmazsa scp yazan bir kişiye sor. gene olmazsa canın saolsun napalım :D
Commands a Yazdıysan Eger gormuyorsa %80 Bu scp'den 2 tane vardır. Onuda geçtim çalışmıyorsa artık sphere 56b baştan aç herşeyi baştan yap.:huh
Ayrıca Bişi sorucam Şu Izleme Olayını ne yaptınız Habire Tıkladınızmı :yes:D:p8):)
off
swordstalker : Sağ ol holygun yaptım :D birde pandoras box çalışmıyor spherede ? sphere için pandoras box gibi bir program var mı

birde az önce .gm 1 yaptım ve biraz teleport yaptım sonra npc yaratıp öldürdüm vs. ama şimdi .tele yapınca ossuruyo :D

.afk yazınca bile fizzliyor ama afk ye girip çıkıyor yalnız teleport olmuyor :D
Canını Fulle Düzelir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.