Arkadşalar Ben VErdataya 3d Npcleri EKledim İnside Uo ya Baktım Yanlarında (P) War FAkat npcler Hala Gözükmüyor scriptlerini ayarlamaya çalışıorum ayarlıorum yine olmuor bi yardım edermisiniz...
misal 2200(p) böylemi ? ..
21805(p) aynen böyle yazıor...
bak şimdi inside uonun aşşlarına bak model no yazar mesela 0x545 sen 0545 olarak al onu
10 (0xA) War Bunu 10A olarak mı alcam ?

edit

10A da aldım olmadı

0A olarak da aldım olmadı

defs scpsinde ayarlamam gereken yerlermi war acaba ?
mesela Unicornmu ekledin? o Sayıyı 0xA yazan yeri defs scpde unicorun'a yazman gerek yani
mount_0xA 03eb4 // unicorn

bilgim bu kadar
İnside UO'da ekli animasyonları tıkladığında aşağıda model no yazıyor örnek; 210 (0xf0)

Burdan parantezin solunda kalan sayının (210) 1 fazlasını yazıpta çıkartıcaksın (211)

[CHARDEF 211]
DEFNAME=c_xxx
NAME=xxx
tamam ekledim şimdi de binince gözkmüor def scpsini nasıl ayarlayacağımı bilmiorum bi yardımcı olsan ?
Arkadaşım bildiğim kadarıyla Mondain's Legacy sürümüne sahipken onları görebiliyorsun
Novice
-0.500001
Harbiden Defs i Nasıl Ayarlıcaz?..
eet defsi ayarlamayı örenmek istioruzzzz
Novice
-0.500001
Defs i Ayarlamayı Bilen Yok Galiba :S
mount_0xd 03ea4 // frenz ostard |||0xda Frinziedin Idsi||| |||03ea4 Frienzidin Altindaki Gorunusu||| sen bu 03ea4 ü 3D kiirine yaparsan bindiginde kiirin yerıne friendizid gorursun yani onunla alakalı bişey 2. idyi doru bulucaksınız oda 56 b nin kendi defsindevardi galiba
Novice
-0.500001
Peki 3d Kiirinin 2. id sini Nasıl Bulacaz
zaten onu bılsem yazardım ama olay orda yani:D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.