[email protected] beni ekleyip biri bana bu iyiliğ iyapsın pls pls pls
kafayı yemişsin sen. download programı kullan. flash get kullan
msnden download etmediginimi zannediosun?
Nemesis[Berk] : msnden download etmediginimi zannediosun?

eleman msnden yollasın manasında demiş. sen ekle yolla ozaman
Adept
4.3
MSNden çok daha uzun sürer...

Ki zaten neden AoS? ML indirsene...
Silindi
Adept
4.3
Msnden Uoyu mu flashgetimi yollayacaksınız :lol
ya verin msn yi ekliyim varsa sizde setup bana atın ben msn adresimi koydum şimdi elimin altın daki pc bnim deyil ark ın pc onun için burda script yazmak biraz zor uo suz yazıyorum şu an onun için uo yu yükleyip devap ediycem biri atsın bana pls
sdad abi şaka bu arakdas hem scripter hem WEP Master hemde HTML - DHTML site tasarımcısı ?

1.si Wep master nedir?

2.si Html ile sitemi tasarlanır benim bildigim html ile resimler yada flash objeleri yerlestirilir

3.su Sence Dhtml nedir ?

4.su Ben sana msnden ultimayı yollarken hattım senkronize olmadıgı icin 256kbps ile degilde en fazla 150 kbps ile gonderirim bu pakete eklenen headerler ile bi paket 10 bit oluyor zaten ( baslangıc ve bitis headeri ) bununla birlikde 100kbps ile gonderirim yolda bozuk hatlar uzun repeater mesafeleriile sana gelene kadar 20 kbps ye duser sen 20kbps/sec ile benim sana atıcagım uo dosyasını 6 saniyede 1 mb ile hesaplarsak dakikada 10 mb den 1 saate 60 mb 10 saate 600 mb 12 saate 720 mb uo ML zaten 700 kusur bi boyuta sahip rahat 12 saate indirisin hala ısrar ediomusun?
Michaell : Msnden Uoyu mu flashgetimi yollayacaksınız :lol

arkadas uo setup istiyor :D
hehehe :D
- sitesinden indirebilir.Çok hızlı ve pratik :) Yani çalışıyor oradaki aos.

@Slothere

Zaten üstteki bannerda var.Reklama gircegini düşünmedim.

Üstte bir pvp serverinin bannerı var.Oradan çekebilirsin.

Bu konu Some_one tarafından düzenlendi(2008-12-03 00:29, 15 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.