Arkadaşlar söyle bi sorunla karşılaştım at ile koşarken war peace yapa yapa koştuğu zaman player kare atlıyormuş gibi oluyor. sizce bu neyden kaynaklanıyodur cözümü varmı ? Cözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ? simdiden teşekkürler
çözümü yok ama sürekli wp yapmayı kısıtlıyabilirsin fix scpsine on=@userwarmode ekleyerek her yapışında bi tag verip örneğin 5-6 olunca return 1 ile dudurabilirsini durduruncada timerf 1, diyip tagi sıfırlarsan problem olmaz fazla göze carpmaz.
kare atlamıyor zaten yapınca.
1-2 sefer atlama yapyıor benim dediğim gibi yapılırsa.
Robert : çözümü yok ama sürekli wp yapmayı kısıtlıyabilirsin fix scpsine on=@userwarmode ekleyerek her yapışında bi tag verip örneğin 5-6 olunca return 1 ile dudurabilirsini durduruncada timerf 1, diyip tagi sıfırlarsan problem olmaz fazla göze carpmaz.

tşkrler robert denicem
arkadaşım siz ne hakla oyunun içeriğine karışıonuz wp yapınca kare atlamaz hızlı koşmaz sadece öyle gozukur......
Değerli arkadaşım öyle görünmesi sorun zaten atlıyor demedik ki biz atlıyormus gibi oluyor. Senin önünden kaçan bir oyuncu kare atlıyormuş gibi olsa ne düşünürsün ? aklına ilk speel qelmez mi ? bu yorumuna hayret ettim :D
ah hamzo ah sen keşke sadece w/p yapsan eğer benim sunucumda oynamış olan hamzo sensen heralde easy uodan açıp sadece actionu izliyosun?

yada sadece koşuyosun otomatik atıyo büyüleri fln ? ben bi türlü çözemedim

son bi olasılıkla hiperaktifsin :D
hehe enteresan bir konu..
Profesyonel oyuncuların hiçbiri düşmanının war/peace yapmasına ağlamaz.
Aspel : Profesyonel oyuncuların hiçbiri düşmanının war/peace yapmasına ağlamaz.

Aspel cok guzel soyluyorsun ama işte o zıplıyormuş gibi görünmesi staff'ı bile yanıltabiliyor. Player'e jail var sonunda da desen kullanıcaktır bunu doğruya doğru simdi. staff speed kullandığını zannedip ban bile atabilir oyuncuya cünkü anormal bi zıplama yapıyor neden böyle bilmiyorum ama bi hata yani sonucta bu açık. sunucuda oynayan oyuncularda düşmanının sekerek gittiğini görünce page atıyorlar ve yanlış durumlar ortaya çıkabiliyor biz bunu engellemeye çalışıyoruz siz olayi player ağlamaz oyunun iceriğine mudahale olarak algılıyorsunuz. Şaşılıcak bi iş
@Help
@Aspel
Konuyu uzatmaya gerek yok arkadaşlar.
help kardeşim birincisi sanırım oyunun içeriğine müdahale olmaz algılıyorsunuz lafını bana söylemedin, çünkü ben öyle birşey söylemedim. Her neyse şimdi gelelim w/p muhabbetine, Türk'ün aklı bir oyunu öğrenmeden önce oyunun hilelerini/buglarını öğrenmeye çalıştığı için ortaya çıkan durum bu oluyor :). Oyuncuların W/P ile fakeye yönelmesinin ikinci sebebide Sphere'nin mantıksızlığı yüzündendir. Sphere'de koşarken staminan hiç bitmediği için istediğin kadar koşabiliyorsun ve nihayetinde günümüz sunucuların %80i tuzak yaparak oyuncu öldürmeye yöneliyor. Çünkü kaçmanın bir sınırı yok. Dolayısıyla bunun önüne geçme düşüncesine bende katılıyorum fakat ben sadece profesyonel oyuncuların bu durumun farkında olduklarını ve aldırış etmeyeceklerini de belirtmek istedim.
Konu tartışmaya yöneldiği için

///Kilit.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.