arkadaslar stafflar bır ıtem cıkardıgında ıteme tıkladıgında hangı staff cıkarmıs ogrenmek ıstıyorum saygılar...birde 56 serverımda buyu atarken reg ıstemıyor onuda anlatırsanız sevınıcem sagolun.
Novice
-14.8
[events asd]

On=@ItemClick
if (<act.TAG0.GMCREATE> == 1)
	act.message @1153,,1 [<serv.uid.<act.TAG0.cikartirim>.name>] [acc:<serv.uid.<act.TAG0.cikartirim>.account>]
	act.message @1153,,1 <act.tag0.tarih>
endif
Expert
34.0001
@Kadras

@itemcreate kısmı olmadan nasıl çalıştırıcak arkadaş bunu ?
BEn Aldım Baktım Scp Çalışmıyor Nedendir ? anlamadım gitti

Bu konu sexy1 tarafından düzenlendi(2008-04-19 18:13, 16 yıl önce)
Altta Yeni Koydum

Bu konu (Axons) tarafından düzenlendi(2008-04-22 10:20, 16 yıl önce)
Novice
0.1
Axons yaptıın scp de gm isim değiştirip çıkarırsa anlaşılmaz kimin çıkartdığı uid ile yaparsan daha sağlam olur
(Axons) iyi güzelde burda player ın kimin çıkardığını görebilmesi için asd eventine sahip olması gerekiyor fix scp nin itemclick kısmına eklense daha güzel olur diye düşünüyorum.
unknow : (Axons) iyi güzelde burda player ın kimin çıkardığını görebilmesi için asd eventine sahip olması gerekiyor fix scp nin itemclick kısmına eklense daha güzel olur diye düşünüyorum.

Ben Onu Ornek Koydum Kendı Hangı Evente Eklerse Dıye Kullanacak Olan.
arkadaslar elınıze saglık bı kac sorunum daha var buyu atarken 2 tane buyu ısmı cıkıyor bıde reg ıstemıyor buyu atarrken buyu atarken reg ıstemesını ıstıyorum saygılar.
Sphere.ini den

REAGENTSREQUIRED=1
ve
WOPPLAYER=0

Yap
axons bu edit scpsi calısmıyor yardım edermısın
Novice
-14.8
oyuna .events +e_asd yapcaksın yada .events +asd
KadhraS : oyuna .events +e_asd yapcaksın yada .events +asd

Yaptin Mi ?
yapdım calısmıyor calısıyorda .spawn dan dragon cıkarıyorum ıcındekı ıtemlerı bıle ben cıkardım gıbı gosterıo bırde serverdakı saatı nasıl scple yapıoz tarih saat bişi için lazımda
Az Sonra Yapacam Şimdi İşim Var Bu Postu Editlicem Yada Birisi Yazdiysa Yazcam

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.