Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Silindi
arkadaşlar bana acil bi server lazm biri bi serveri biyere upload edebilirmi çok lzm serverımı silmişim bişey yapıcam acill
Yani saçma,gereksiz,bu kadar rezil bir topic ilk kez görüyorum daha önce çok saçma topic gördüm ama böylesini görmedim.Heryerde sphere amulatör var indir kur bu nasıl bir topic ya hey allahım.
www.sphereserver.com

Bu konu [Static] tarafından düzenlendi(2009-09-28 18:30, 14 yıl önce)
:yes ;(
Silindi
Neophyte
3
anlamıyormusun Bana hazır Server lzm diyorum 5dk sen ne diyorsun ya çok Biliyosan bırak linki git niye karısıosun seçma ise topice Sen git başka topiclere yazz ozaman
Hmm hazır scriptleriyle sana sunucu vercekler dimi sen çok zekisin galiba, böyle topicler silinmeli gerçekten.Böyle birşey varmı yahu yanlışlıkla serveri sildim biri upload edebilirmi.

1.Senin zaten bi serverin olsa kurulu yedeği olur birşeyi olur. Seninki saçma 10 yaşında çocuğun bile inanmıyacağı bir bahane güyya kafandaki plan bedava server alcan scriptleriyle :D
2.Birde acil yazmışsınız acil olan nedir suncuyu bulamassanız birimi ölücek,yada öldürülücek hayret ya.

Aman yahu konuşmaya deymez fıs.
amülatör ne yahu, emülatör olucak.
amülatör ne yahu, emülatör olucak.

Bak hatasız kul olmaz uğur, amületör ne yahu,amülatör demişsin ikisinede doru olanı yazmışsın :D//düzelttim soal yazım hatası yapmışım :D--sende düzelt :)
güldürdünüz beni ya arabada kullanılan bir alet ismi gibi olmuş amületör :)
Pardonda halisaktas yaş kaç? iq varmı?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.