eski pagesisteminde loglara ekliyememştm bunda çok kolay oldu saol :)
atılan page tarih werilen cevap ekledm scpte
isteyen warsa paylaşablrm
Slothere : Elbette haklısın ancak bişi daha var "yeniliklerden kaçılmaz".

bende yenilikten yanayım ama yenilik için illa ml gerekmez benim harddisk im de ml de bulunan yaratıkların %60 a yakını var ve hepsi tek tek ayıklandı sadece biraz emek ml işin biraz kolaya kaçılmışı.sade yaratık olarak mı dersen hyr tabiykide birçok yenilik var ama illa ml kullan demek gerçekten saçma.
Güzel çalışma emeğine ve uğraştığın zamana sağlık. Bir konuda ki sözlerine katıldığım için msj yazmak istedim. Türk oyuncular yeniliklere alışmalı artık ( : Ama nerdeeee ....

Geçmişte temelleri için aylarca emek verdiğimiz ve reklamı için baya çaba gösterdiğim el emeği göz nuru bir sunucuda çok güzel sistemler oluşturup Uo ML ile playerların huzuruna sunduk. Ee ne var bunda ? Işin aslı şu ki forumlarımızda +250 online server ı takip eden player sayısı varken sunucuda +100 e ulaşamıyorduk. Sebebini tartıştığımızdaysa çok acı bir gerçekle karşı karşıya kaldık. Bizler playerlar için aylarca hatta 2 yıllık bir alt yapının ardından sunucuyu playerlara sunduğumuzda aldığımız cvp: '' Kotam dolar Uo ML indiremem ( : '' . Ama şunu sakın unutmayın paralı olursa sunucular o yeniliklere her şekilde istemeseler bile kabul etmek, alışmak zorunda kalıcaklar.

Orneğin Knight Online ı ele alalım. Yeni patchlerle oyun çocuksu bir hal almaya başladı ve herkes ben bırakıcam ben bırakıcam dedi fakat kimse bırakamadı ( : Sonuçta o kadar emek veriyorlar ve sunucu o playerlar olmasa bile devam eder ^^ Bu arada imzamda bulunan videoları izlerseniz sevinirim. Kernel Artık KO da efsane :P
Aslında bizim neviada projesiyle geliştirdiğimiz mysql tabanlı page sistemlerini buralarda anlatmak isteriz ama işte gelin görünki kimse emekten bişey anlamıyor. Saygı göstermiyor. Şuan 3 5 kişide olan bu script sistemin işleyişinin nasıl oldugunu bilinmeyişinden. Araştırılıp ögrenilmeyişinden GENE 55i :D page sistemine geri dönenler oluyor. :D

İşte emeğe saygı olsa birileri bazı şeyler için teşekkür etmeyi bilse. Bizleri mutlu etse

amaaann keşşşşşkkeeeeeylen keşke :D

@kernel :D

hojam bayada haklısın. adam dioki ben ml indiremem kotam dolar. pek çok kişiye şunu teklif ettim. dedim biz büyük düşünüyoruz. CD ye kopyalayıp evine yollarım istersen kargo ile oda sana 7 YTL ye patlar dedim. Kafanı çalıştır 700 MB oyun zaten 7YTL dedim ama kimse iplemedi.

Dedik madem öle AOS a client yapalım tüm eksik mulleri animleri client le verelim. 160MB lık client yaptık onuda indirmeyiz dediler.

He bunları diyenler :D kimmi bi kısmı belki şuanda bu yazıyı okuyor. İşte hayatımda ilk defa bukadar manyak bir ekiple çalışmışken. Hala yazılan scriptleri verdigimiz ben 56B bilirim diyenlerin bir kısmı ne yazıkki çözememişken. Bukadar iyiyken :D böleyken ölyken neyse :D
Slothere Msn adresinmi verirmisin bi konu hakkında yardım gerek pls ver..
Master
59.2997
PM kontrol et.
ml ile birçok şey yapılır fakat playerların bunları ne kadar kaldıracağını da düşünmek lazım.millet alışmış klasik sistemlere yenilik yapıyorsun bu yeniliği kaldırabilen yok,klasik kullanmak hoşuna gitmiyor artık baydı yeni silah fln eklenir aos a zor bişi deil ama ml kadar olmaz tabiykide.bide holygun ne ettin öle 160 mb cli dosyası :D sen bana link i ver ben indiririm kotam dolsa da :D arşivi genişletmek lazım bendede 150 200 mb var bi arşiv ama eksik çok onları da indireyim :lol

banada msn banada :D
Master
59.2997
Msn isteyenler profilimi kontrol etsin =)
UO Playerları Yeniliklere Açık Olmadığı İçin Zaten Şuanda UO Bu Halde. Tabi PvP Sunucularınında Etkisi Var.;-)
Silindi
Members
0
Siz playera değil.Player size uysun.
hmm sercan dediğin de güzel en iyisi senin dediğini yapmak :D
Silindi
Novice
2.1
Michaell : Siz playera değil.Player size uysun.

:asik2
:asik2 +1
[Holygun] :
Aslında bizim neviada projesiyle geliştirdiğimiz mysql tabanlı page sistemlerini buralarda anlatmak isteriz ama işte gelin görünki kimse emekten bişey anlamıyor. Saygı göstermiyor. Şuan 3 5 kişide olan bu script sistemin işleyişinin nasıl oldugunu bilinmeyişinden. Araştırılıp ögrenilmeyişinden GENE 55i :D page sistemine geri dönenler oluyor. :D

İşte emeğe saygı olsa birileri bazı şeyler için teşekkür etmeyi bilse. Bizleri mutlu etse

amaaann keşşşşşkkeeeeeylen keşke :D

@kernel :D

hojam bayada haklısın. adam dioki ben ml indiremem kotam dolar. pek çok kişiye şunu teklif ettim. dedim biz büyük düşünüyoruz. CD ye kopyalayıp evine yollarım istersen kargo ile oda sana 7 YTL ye patlar dedim. Kafanı çalıştır 700 MB oyun zaten 7YTL dedim ama kimse iplemedi.

Dedik madem öle AOS a client yapalım tüm eksik mulleri animleri client le verelim. 160MB lık client yaptık onuda indirmeyiz dediler.

He bunları diyenler :D kimmi bi kısmı belki şuanda bu yazıyı okuyor. İşte hayatımda ilk defa bukadar manyak bir ekiple çalışmışken. Hala yazılan scriptleri verdigimiz ben 56B bilirim diyenlerin bir kısmı ne yazıkki çözememişken. Bukadar iyiyken :D böleyken ölyken neyse :D

------------------------------------------------------

Sözlerine katılmamak mümkün mü? Neden proje sonrasında Uo yu bırakıp Wow ve Ko oynamaya başladım sanıyorsun ki ( : Gecelerce uyumadım çabaladık didindik ettik sonuç? Ben bunu indirmem :D e iyi idinrme arkadaşım (: Sonrada ortalarda dolanırsın Oynayacak adam akıllı server çok az... Pehh sadece acı bir gülümseme beliriyor yüzümde ^^

Bu arada Page sistemi çok hoştu ( : Şu MySql ile yapılan işlere bitiyorum (:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.